ورزش3

دفاع عجیب کین از مگوایر: یکی از بهترین مدافعان تاریخ!

دفاع عجیب کین از مگوایر: یکی از بهترین مدافعان تاریخ!

هری کین در اظهار نظری در مورد هری مگوایر گفت که فکر می‌کند او زیادی زیر ذره‌بین است و بی‌دلیل سیبل انتقادات شده، در حالی که یکی از بهترین مدافعان تاریخ انگلیس است.

به گزارش "ورزش سه"، هری کین و هری مگوایر احتمال دارد که در بازی چهارشنبه شب تیم‌هایشان یعنی بایرن مونیخ و منچستریونایتد، در چهارچوب رقابت‌های چمپیونزلیگ در گروه A رقابت‌ها با یکدیگر رو به رو شوند. بازیکنانی که مدت‌هاست در تیم ملی انگلیس با هم همبازی هستند و روابط دوستانه‌ای هم با یکدیگر دارند.مگوایر مدت‌هاست با وجود عملکرد بحث‌برانگیز در تیم منچستر یونایتد، که منجر به از دست رفتن کاپیتانی‌اش در تابستان شد، انتخاب اول گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم انگلیس است. بعد از اشتباه مگوایر در بازی مقابل سوئد که یک گل به خودی را به همراه داشت، انتقادات از مگوایر شدت گرفته‌ است.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.
دفاع عجیب کین از مگوایر: یکی از بهترین مدافعان تاریخ!

کین در مصاحبه قبل از دیدار فردا شب در مورد مگوایر به خبرنگاران گفت: "من فکر می‌کنم او زیادی زیر ذره‌بین رفته است. به خاطر روند تیمش، بیش از اندازه از او انتقاد می‌شود و به نوعی سیبل حملات قرار گرفته است. او یک دوست خوب برای من است و از نظر ورزشی هم، یکی از بهترین مدافعان تاریخ تیم ملی ماست. ما همه از او حمایت می‌کنیم و به عنوان یک تیم پشت او هستیم."