خبرآنلاین

پس لرزه های سقوط سامانه پهپادی و آفندی در گرگان /وزارت دفاع: خسارت به مردم را جبران می کنیم /نورمفیدی: عذرخواهی بخاطر اشتباه، جلوی شایعات را می گیرد

پس لرزه های سقوط سامانه پهپادی و آفندی در گرگان /وزارت دفاع: خسارت به مردم را جبران می کنیم /نورمفیدی: عذرخواهی بخاطر اشتباه، جلوی شایعات را می گیرد

جماران نوشت: امام جمعه گرگان در رابطه با حادثه سقوط یکی از سامانه‌های آفندی در گرگان، گفت: واقعا باید خدا را شاکر باشیم که این حادثه همانند یک معجزه الهی به مردم شهر ما صدمه ای چندانی وارد نکرد .

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع که به منظور بررسی سقوط یکی از سامانه‌های آفندی در گرگان به استان گلستان سفر کرده است، با نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه گرگان دیدار و گفتگو کرد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

آیت الله نورمفیدی در این دیدار با تشکر از حضور مسئولین وزارت دفاع برای پیگیری موضوع حادثه اخیر، گفت: اطلاع رسانی به موقع و عذرخواهی از خطای پیش آمده از سوی وزارت دفاع قابل تقدیر است .

امام جمعه گرگان تصریح کرد دراینگونه قضایا اطلاع رسانی به هنگام و عذر خواهی در صورت اشتباه و خطا جلوی بسیاری از شایعات را می گیرد و به مردم آرامش و اطمینان و اعتماد می بخشد.

وی در ادامه افزود: واقعا باید خدا را شاکر باشیم که این حادثه همانند یک معجزه الهی به مردم شهر ما صدمه ای چندانی وارد نکرد . این حادثه می توانست برای مردم مشکلات زیادی را بوجود بیاورد اما با لطف و عنایات خدای متعال به مردم خسارت جانی و مالی مهمی وارد نشد.

آیت الله نورمفیدی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از بزرگواری و متانت مردم گرگان اظهار داشت: ان شاء الله وزارت دفاع خسارات جزئی وارده شده به مردم را جبران نماید.

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع در این دیدار اظهار داشت :از متانت ، بزرگی و صبوری مردم گرگان در حادثه اخیر تقدیر و تشکر می نماییم وخدارا شاکریم که این حادثه به مردم عزیز و شریف شهر گرگان لطمه ای وارد نکرد.

وی تصریح کرد: از همان بدو حادثه به همکاران خودمان اعلام کردیم هر گونه خسارت وارد شده به مردم را در سریع ترین وقت ممکن جبران کنند و رضایت همه عزیزان را جلب نمایند.

2727