خبرآنلاین

حمله به سخنرانی سید محمد خاتمی در ارومیه/ امام جمعه به استقبال نرفت

حمله به سخنرانی سید محمد خاتمی در ارومیه/ امام جمعه به استقبال نرفت

هاشمی‌رفسنجانی روز بیست و هشتم شهریور در مورد سخنرانی سید محمد خاتمی در ارومیه اشاره کرده‌است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پایگاه اطلاع رسانی خانه موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی خاطرات مرحوم آیت الله هاشمی در بیست و هشتم شهریور ماه سال ۱۳۷۹ را بازخوانی کرده است. آقای [حسین] محلوجی [وزیر سابق معادن و فلزات] آمد.گزارشی از تهیه کتابی برای تاریخ کاشان داد. از دادگاه و دیوان محاسبات به خاطر سخت‌گیری‌های بی‌مورد، انتقاد داشت. خواست، سیاست نظام در مورد انتخابات ریاست‌جمهوری آینده را بداند. آقای [حسین] اسفندیاری، از همکاران قدیم حزب جمهوری [اسلامی در اصفهان] آمد. از تعصبات جناحی دوم‌ خردادی‌ها انتقاد داشت و خواستار نزدیکی بیشتر با ما بود.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

آقای [منصور] غفوری، بازرس شورای نگهبان آمد و از ضعف‌های مدیریتی شورای نگهبان گفت. عصر آقای [عباسعلی] علیزاده، رئیس دادگستری تهران آمد. از حکم محکومیت نوارسازان و اتهامات بعضی از دستگیرشدگان را از وزارت اطلاعات گفت. از آقای [هادی] مروی، معاون اول قوه قضائیه، به خاطر عدم همکاری و کارشکنی انتقاد داشت و مضامینی از نامه‌های انتقادی‌اش به آقای [سیدمحمد] خاتمی [رئیس‌جمهور] را توضیح داد و از حمایت آقای [سیدمحمود] هاشمی‌شاهرودی [رئیس قوه قضائیه]، راضی است و تصمیم بر مبارزه با مخالفان اسلامیت نظام را تأکید نمود.

روزنامه‌ها نوشته‌اند که جمعی در هنگام سخنرانی آقای خاتمی در ارومیه به بازار حمله کرده و شیشه شکسته‌ و سرقت کرده‌اند؛ با شعار آزادی و آقای [غلامرضا] حسنی، امام‌جمعه ارومیه در استقبال از آقای خاتمی شرکت نکرده و جلسه با علما هم که مقرر بوده، لغو شده است. شب میهمان فاطی بودیم؛ به احترام «روز مادر»، مراسم گرفته بود.

۲۷۲۲۰