برنا

عمو زنجیرباف میهمان ایستگاه های ورزش شهروندی منطقه 13 تهران

عمو زنجیرباف میهمان ایستگاه های ورزش شهروندی منطقه 13 تهران

عمو زنجیرباف میهمان ایستگاه های ورزش شهروندی منطقه ۱۳ تهران

با بهره گیری از بازی قدیمی و خاطره انگیز دهه شصتی، جمعی از ورزشکاران ایستگاه های ورزش شهروندی شهر تهران در بوستان پیروزی گرد هم آمدند.

به گزارش خبرگزاری برنا، محمد هادی علی احمدی شهردار منطقه 13تهران با اشاره به اهمیت آشنایی نسل جدید با بازی های سنتی و رو آوردن کودکان به بازی های موبایلی و رایانه ای گفت: اداره ورزش معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 13 با ایده گرفتن از بازی قدیمی و خاطره انگیز دهه شصت، همایش 500 نفری ورزشکاران ایستگاه های ورزش شهروندی شهر تهران را برگزار کرد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

او افزود : در این ویژه برنامه پر طرفدار و پر هیجان ، ورزشکاران نسل های مختلف گرد هم آمدند و بازی های مختلف از عمو زنجیر باف را اجرا کردند .

شهردار منطقه 13 اظهار داشت : این بازی،شور و شادی را بین ورزشکاران ایجاد و افراد شرکت کننده به نوعی تقویت عضلات، سرعت و دقت را تمرین کردند و در آنها حس مشارکت در کار گروهی تقویت شد.

او با بیان اینکه 2 نفر در این بازی به عنوان سرگروه و دیگری به عنوان عمو زنجیر باف انتخاب می شوند، تصریح کرد: این دو نفر به زنجیری که سایر شهروندان با قلاب کردن دست ها با یکدیگر درست کردند، پیوستند و کمانی دایره‌واررا تشکیل دادند و در ادامه سرگروه، از عمو زنجیرباف سوال هایی را به صورت شعر پرسید و اعضای گروه هم همراهی کردند و یک دور بازی را با نوایی واحد به پایان رساندند.

در این مراسم که با تلاش اداره ورزش بانوان معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه 13 برگزار شد ، جمعی از مسئولان و رئیس ایستگاه ورزش شهروندی شهر تهران و جمعی از مدیران معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه حضور داشتند و در پایان به قید قرعه جوایزی به شرکت کنندگان اهدا شد.

انتهای پیام/