ورزش3

فرقانی: عربستان از لحاظ امکانات در سطح بالایی قرار/ منتظر سه پرسپولیسی بعد از بازی با النصر هستیم

فرقانی: عربستان از لحاظ امکانات در سطح بالایی قرار/ منتظر سه پرسپولیسی بعد از بازی با النصر هستیم

منتظر سه پرسپولیسی بعد از بازی با النصر هستیم

سرپرست تیم امید ایران گفت که بازیکنان تیم عملکرد خوبی داشتند و از آنها راضی هستند.

به گزارش "ورزش سه"، مهران فرقانی سرپرست تیم امید ایران پس از کسب تساوی بدون گل برابر عربستان گفت: بازی اول در هر تورنمنتی خیلی سخت است. این تیم نخستین بار بود که در کنار همدیگر بازی می کردند و فرصت تمرین چندانی نداشتند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

او گفت: بچه ها زحماتشان را کشیدند. عربستان از لحاظ امکانات و تجهیزات در سطح بالایی قرار دارد و چند سالی است در کنار هم بازی می کنند. فکر می کنم یک بازی تاکتیکی خیلی خوبی بود و بچه ها عملکرد خوبی داشتند و از آنها راضی هستیم. هر چند که می توانستیم بازی را ببریم. باید تلاش کنیم تا به عنوان سرگروه صعود کنیم تا قرعه خوبی داشته باشیم.

او درباره حضور هواداران ایرانی در استادیوم نیز گفت: خیلی خوب بود. ماشالله هر جا می رویم، ایرانی ها هستند. ان‌شاءالله مه آنها سلامت و موفق باشند. از آنها دعوت می کنم که برای بازی های بعدی نیز تشریف بیاورند و تیم ما را تشویق بکنند.

سرپرست تیم امید ایران می گوید: اعضای تیم امروز کلا چهارده نفر بودند. ان‌شاءالله پس از بازی امروز پرسپولیس و النصر، آقایان یاسین سلمانی، محمد عمری و محمد احمدی به همراه علیرضا رضایی به تیم اضافه می شوند که تعداد بازیکنان با عدد هجده می رسد.

فرقانی در پایان گفت: بازی بعدی ما برابر ویتنام است و بچه ها بلافاصله مشغول ریکاوری شدند. فردا را استراحت می کنند و دو روز دیگر برای بازی دوم آماده می شوم.