همشهری آنلاین

تهدید و اخاذی از دختر جوان با یک راز قدیمی ؛ می‌خواستم علاقه‌ام را به او اثبات کنم اما ... | او زن و بچه داشت و من نمی‌دانستم!

تهدید و اخاذی از دختر جوان با یک راز قدیمی ؛ می‌خواستم علاقه‌ام را به او اثبات کنم اما ... | او زن و بچه داشت و من نمی‌دانستم!

دختر ۲۵ ساله‌ای که به دلیل تهدید و اخاذی از یک جوان شکایت کرده بود، جزئیات ارتباطش با این مرد را تشریح کرد.

به گزارش همشهری آنلاین، دختر ۲۵ ساله‌ای که به دلیل تهدید و اخاذی از مردی جوان شکایت کرده بود، در تشریح این ماجرا به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری قاسم‌آباد مشهد گفت: ۵ سال قبل، زمانی که در مقطع کارشناسی دانشگاه تحصیل می‌کردم، به جشن تولد یکی از دوستانم دعوت شدم که مدعی بود با فرهنگ غربی زندگی می‌کند و پدر و مادرش هم او را آزاد گذاشته بودند.

من هم که دوست نداشتم دختری عقب‌مانده و بی‌فرهنگ خطابم کنند، آن شب با پوششی نامناسب به جشن تولد مختلط رفتم و برای خودنمایی مانند آنها رفتار کردم. آنجا بود که با تعارف پسری جوان، شربت آلبالویی را نوشیدم که بعد فهمیدم آن شربت به مشروبات الکلی و داروی خواب‌آور آلوده بوده.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

خلاصه در آن شب شوم حیثیت و آبرویم بر باد رفت و صبح که از خواب بیدار شدم سرنوشتم به تباهی کشیده شده بود. با وجود این چیزی به پدر و مادرم نگفتم و این راز را پنهان نگه داشتم.

بعد از این ماجرا به خانواده‌ام اصرار کردم تا خانه‌ای مجردی برایم اجاره کنند که بهتر بتوانم به تحصیلاتم ادامه بدهم. پدرم نیز به خاطر اعتمادی که به من داشت پیشنهادم را پذیرفت و اینگونه من هم مانند دوستم آزادی عمل بیشتری پیدا کردم. دیگر کسی رفت و آمدهایم را کنترل نمی‌کرد و من همواره با دوستانم به شب‌نشینی و دورهمی ادامه دادم تا این که حدود ۲ سال قبل با «سامان» آشنا شدم.

پدرم که اوضاع مالی خوبی داشت، ماهانه مبالغ زیادی را به حساب بانکی‌ام واریز می‌کرد و خودم نیز همزمان با تحصیل در یک شرکت خصوصی کار می‌کردم. در این میان «سامان» به بهانه ازدواج مدام از من پول می‌گرفت و من هم حاصل کار و زحمت خودم را در اختیارش می‌گذاشتم ولی وقتی ماجرای ازدواج را باور کردم، تصمیم گرفتم راز سر به مهر را برایش بازگو کنم تا به او بفهمانم که با کسی ارتباط خیابانی نداشته‌ام و طعمه هوسرانی و فریبکاری شده‌ام.

اما وقتی این راز را فاش کردم، برخلاف تصورم، او نه تنها ناراحت نشد بلکه ارتباطش را با من بیشتر و به ازدواج اصرار کرد! من هم که گذشت و مهربانی او را دیدم، دیگر به درخواست های مالی‌اش پاسخ مثبت می‌دادم به طوری که بیش از ۷۰ میلیون تومان از درآمدم را به او پرداختم. ولی بعد از ۲ سال ارتباط نامتعارف، تازه متوجه شدم که «سامان» نه‌تنها متاهل است بلکه ۲ فرزند خردسال هم دارد.

به همین خاطر، ارتباطم را قطع کردم و از او خواستم تا پول‌هایم را بازگرداند، اما «سامان» مرا تهدید کرد که ماجرای فریب در جشن تولد را به خانواده‌ام اطلاع می دهد و خیلی زود تهدیدش را عملی کرد به گونه‌ای که دیگر اعتماد و اطمینان خانواده‌ام از من سلب شد و پدرم با من قهر کرد.

در این شرایط من هم ماجرای ارتباط «سامان» با خودم را برای همسرش بازگو کردم که او نیز مسیر طلاق را در پیش گرفت.

با دستور ویژه و راهنمایی‌های سرهنگ احمد زمانی (رئیس کلانتری قاسم آباد مشهد) بررسی‌های مشاوره‌ای و روان‌شناختی این پرونده به مشاوران کارآزموده دایره مددکاری اجتماعی سپرده شد.