وقت صبح

همه چیز درباره دوستی صمیمی این عضو “بی تی اس” با خانم خواننده و بازیگر!

همه چیز درباره دوستی صمیمی این عضو “بی تی اس” با خانم خواننده و بازیگر!

طرفداران از دیدن دوستی صمیمی میان تهیونگ ار گروه بی تی اس و آیو خانم خواننده و بازیگر مشهور حسابی شگفت زده شده‌اند!

طرفداران از دیدن دوستی صمیمی میان تهیونگ ار گروه بی تی اس و آیو خانم خواننده و بازیگر مشهور حسابی شگفت زده شده‌اند!

وقت صبح– تهیونگ گروه بی تی اس و آیو در جدیدترین قسمت از برنامه این خانم بازیگر و خواننده صمیمیت خود را به نمایش گذاشتند!

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، تهیونگ عضو محبوب گروه بی تی اس و آیو با گفتار و عمل خود نشان دادند که چقدر به هم نزدیک هستند!

شکی نیست که تهیونگ روابط اجتماعی بسیار خوبی دارند. از زمان آغاز فعالیتش، او همیشه جذابیت طبیعی خود را به نمایش گذاشته و با ستارگان مشهوری از سراسر جهان دوست شده است.

با این حال، به نظر می‌رسد یکی از بت‌هایی که با دوستی طولانی و غیرمنتظره‌اش با این آقای آیدل، طرفداران را شوکه کرده است، کسی نیست آیو. آیو به عنوان یکی از مشهورترین خانم‌های خواننده صنعت کی‌پاپ و بازیگری موفق شناخته شده است.

تهیونگ در 12 سپتامبر به عناون جدیدترین مهمان برنامه آیو ظاهر شد!

در حالی که بسیاری از مهمانان معمولاً هنگام ملاقات با آیو خجالتی هستند، این قسمت از برنامه از ابتدا دوستی نزدیک بین این دو آیدل را به نمایش گذاشت.

در کره، رسمی بودن موضوع مهمی است و بر نحوه صحبت افراد با یکدیگر تأثیر می گذارد. بنابراین طرفداران انتظار داشتند که تهیونگ رفتاری بسیار رسمی و مودبانه با آیو داشته باشد. خانم خواننده مشهور چند سال از تهیونگ بزرگتر است.

دوستی صمیمی تهیونگ و آیو باعث تعجب طرفداران شد!

با این حال، همانطور که آیو توضیح داد، اینطور نبود. خانم خواننده درباره دوستی میان خود با این ستاره جهانی گفت: «ما معمولاً به طور غیر رسمی با یکدیگر صحبت می‌کنیم.»

همه می‌خواستند بدانند که چگونه این دو آیدل اینقدر صمیمی هستند. آیو درباره دوستی خود و تهیونگ توضیح داد: «این اولین باری نیست که همدیگر را می‌بینیم.»

وی سپس فاش کرد که آن‌ها پس از صحبت در مورد عشق مشترک خود به موسیقی به یکدیگر نزدیک شدند. «با هم در مورد موسیقی صحبت کردیم. وقتی نوبت به موسیقی می‌رسد، می‌توانیم به راحتی با یکدیگر صحبت کنیم.»

بعداً در ویدیو، وی توضیح داد که هرگز با خانم خواننده به صورت رسمی صحبت نکرده است. تهیونگ با «نونا» خطاب کردن خانم خواننده داد که در واقع چقدر به هم نزدیک هستند. نونا اصطلاحی در زبان کره‌‌ای به معنای خواهر بزرگ تر است.

اگر این دو آیدل مستقیماً به صمیمیت خود نمی‌پرداختند نیز، میشد از طریق رفتار آن‌ها با یکدیگر به این موضوع پی برد.

آن‌ها علاوه بر این که راحت به نظر می‌رسیدند، در رفتار خود مانند یک خواهر و برادر واقعی بودند.

زمانی که این ویدیو منتشر شد، آرمی‌ها از نزدیکی این دو آیدل بسیار شگفت زده شدند. به خصوص که تعاملات زیادی بین این دو در خارج از فعالیت‌هایشان در صنعت کی‌پاپ وجود نداشته است.