باشگاه خبرنگاران جوان

ممنوعیت تردد در برخی از محورهای شمالی تا اطلاع ثانوی

ممنوعیت تردد در برخی از محورهای شمالی تا اطلاع ثانوی

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: با توجه به افزایش حجم ترافیک در روزهای پایانی شهریور ماه ممنوعیت تردد در برخی از محورهای شمالی کشور اعمال شده است.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

ایمان محرابی نیا گفت: در حال حاضر تردد وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر(جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر(شمال به جنوب) حدفاصل مرزن آباد تا میانک و محدوده های مکارود ، پل دزدبن و هزارچم لا شاهد هستیم.

به گفته مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور تردد وسایل نقلیه از آزادراه تهران - شمال مسیر(جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و تردد روان در مسیر(شمال به جنوب) گزارش شده است.

او می گوید: ترافیک سنگین در محور هراز مسیر(شمال به جنوب) محدوده های سه راهی چلاو ، بایجان ، شاهاندشت و آب اسک ، آزادراه رشت – قزوین محدوده های سراوان و رودبار - تردد روان در محور فیروزکوه مسیر(رفت و برگشت) گزارش شده است.

او درباره آخرین وضعیت جوی ترافیکی سایر محور ها گفت: ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده های ساسانی و پل فردیس هم شاهد هستیم

او درباره آخرین وضعیت جوی هم گفت: بارش باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی ، اردبیل ، گیلان و مازندران - وزش بادوگردوخاک در برخی از محورهای استان سیستان و بلوچستان را شاهد هستیم.