ایسنا

هیچ مماشاتی با دشمنان نداریم

هیچ مماشاتی با دشمنان نداریم

ایسنا/خوزستان رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کل کشور گفت: اگر دشمن بخواهد امنیت نظام جمهوری اسلامی را دچار خدشه کند واکنش ما شدید و پشیمان کننده است.

حجت الاسلام و المسلمین سیدعلیرضا ادیانی امروز (۲۷ شهریورماه) در آیین تکریم و معارفه رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان خوزستان اظهار کرد: به عنوان یک سرباز انتظامی این را می‌گویم اگر دشمن بخواهد امنیت نظام جمهوری اسلامی را دچار خدشه کند واکنش ما شدید و پشیمان کننده است. مگر جمهوری اسلامی به سادگی به دست آمده که کسی تصور کند ما با دشمنان این نظام، اسلام و قرآن مماشات می‌کنیم. این جزو وظایف قطعی ماست؛ ابایی هم نداریم، از کسی هم نمی‌ترسیم.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران باور دارند که فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، کلام حضرت ولیعصر(عج) است و اثر این نفس مطمئنه را ما در بخش نظامی به خوبی مشاهده کردیم.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کل کشور گفت: با افتخار اعلام‌ می‌کنم با هوشیاری، بصیرت و آگاهی مردم و نیروهای مسلح اگر دشمن به این گمان برسد که می‌تواند در صفوف به هم پیوسته نیروهای مسلح رخنه‌ای ایجاد کند، سخت در اشتباه است.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی ضمن بازگویی عظمت ماموریت اربعین حسینی، افزود: به نوبه خودم از تلاش‌های شبانه‌روزی یکایک کارکنان پلیس در برپایی حماسه اربعین، که مورد تقدیر نایب امام الزمان (عج) واقع شد، صمیمانه قدردانی و تشکر می‌کنم.

در این آیین خدمات حجت الاسلام صادق غلامعلی تبار تجلیل شد و حجت الاسلام یدالله گوهری به عنوان رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان خوزستان معرفی شد.

انتهای پیام