ورزش3

یک دهه هشتادی، گلزن غیرمنتظره سپاهان (عکس)

یک دهه هشتادی، گلزن غیرمنتظره سپاهان (عکس)

بازیکن 22 ساله موفق شد گل دوم سپاهان را وارد دروازه حریف عراقی کند.

به گزارش "ورزش سه"، کمتر کسی تصور می‌کرد محمد قربانی در اولین مصاف آسیایی سپاهان برای تیمش گلزنی کند؛ این اتفاق اما در دقیقه 67 بازی طلایی پوشان مقابل نیروی هوایی عراق رخ داد.

سپاهان که در بازی با نماینده عراق در خانه حریف با یک گل عقب افتاده بود، بازی را به تساوی کشاند و با تساوی به رختکن رفت. در اواسط نیمه دوم اما روی یک حرکت تمرین شده طلایی پوشان به گل دوم رسیدند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.
یک دهه هشتادی، گلزن غیرمنتظره سپاهان (عکس)

محمد قربانی که متولد 1380 است، با حرکتی زیبا بدون توپ به سمت دروازه حریف جلو رفت؛ پاس عالی محمد کریمی از بین مدافعان عراقی به قربانی رسید که از کمند آفساید به خوبی فرار کرده بود. او با یک ضربه چیپ دیدنی گل دوم سپاهان را از بالای دستان دروازه‌بان به ثمر رساند تا عملکرد خوب خودش را تکمیل کند.

قربانی 22 ساله یکی از بازیکنان جوان مورد اعتماد ژوزه مورایس است که در اولین بازی آسیایی هم در ترکیب اصلی به میدان رفت و توانست با گلزنی پاسخ اعتماد سرمربی پرتغالی را بدهد.

یک دهه هشتادی، گلزن غیرمنتظره سپاهان (عکس) یک دهه هشتادی، گلزن غیرمنتظره سپاهان (عکس) یک دهه هشتادی، گلزن غیرمنتظره سپاهان (عکس) یک دهه هشتادی، گلزن غیرمنتظره سپاهان (عکس) یک دهه هشتادی، گلزن غیرمنتظره سپاهان (عکس) یک دهه هشتادی، گلزن غیرمنتظره سپاهان (عکس) یک دهه هشتادی، گلزن غیرمنتظره سپاهان (عکس) یک دهه هشتادی، گلزن غیرمنتظره سپاهان (عکس)