ورزش3

فرصتی برای جبران نماند؛ / ای کاش سپاهان اینجا گل‎‌ می‌خورد (عکس)

فرصتی برای جبران نماند؛ / ای کاش سپاهان اینجا گل‎‌ می‌خورد (عکس)

ای کاش سپاهان اینجا گل‎‌ می‌خورد (عکس)

در دقیقه 72 چیزی نمانده بود که دروازه سپاهان روی یک ضدحمله سریع باز شود.

به گزارش "ورزش‌ سه"، سپاهان پس از گل دوم که در دقیقه 67 توسط محمد قربانی به ثمر رسانده بود، برای زدن گل سوم تلاش می‌کرد و در سوی مقابل هم نیروی هوایی که قافیه را در این دقایق به نماینده ایران باخته بود، به دنبال استفاده از ضدحملات و غافلگیر کردن سپاهان بود.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

در دقیقه 72 ابتدا سپاهان بود که روی دریبل دو طرفه محمد حامد سنگربان عراقی‌ها در موقعیت گلزنی قرار گرفت، اما خیلی زود حامد با بازی سریع خود مهند عبدالرحیم را در موقعیت ضدحمله قرار داد. در ادامه پیام نیازمند که برای دفع توپ خروج کرده بود، وقتی دید دستانش ممکن است از محوطه جریمه خارج، به یکباره توپ را رها کرد و این فرصت را به شماره 88 نیروی هوایی داد که بار دیگر صاحب توپ شود. البته در همین بین شیرجه پیام سبب شد تا پاس رو به عقب مهند کمی به تاخیر بیفتد.

فرصتی برای جبران نماند؛ / ای کاش سپاهان اینجا گل‎‌ می‌خورد (عکس)

با این حال توپ سرانجام پس از چند ثانیه در حالی که دروازه سپاهان خالی بود به فرانکو اتکوئو بازیکن خارجی نیروی هوایی رسید و او با یک بغل پا بلافاصله به سمت دروازه ضربه زد که شوت او با فاصله بسیار اندکی راهی اوت شد.البته حالا که بازی با گل دقایق پایانی علی جاسم تمام شده، شاید بهتر بود همان توپ در دقیقه 72 به گل تبدیل می‌شد، تا اینکه دروازه نیازمند در دقیقه 89 فرو بریزد. در این صورت فرصت مناسبی برای تعیین استراتژی توسط مورایس و بازگشت سپاهان به مسابقه و کسب 3 امتیاز وجود داشت.

فرصتی برای جبران نماند؛ / ای کاش سپاهان اینجا گل‎‌ می‌خورد (عکس) فرصتی برای جبران نماند؛ / ای کاش سپاهان اینجا گل‎‌ می‌خورد (عکس) فرصتی برای جبران نماند؛ / ای کاش سپاهان اینجا گل‎‌ می‌خورد (عکس) فرصتی برای جبران نماند؛ / ای کاش سپاهان اینجا گل‎‌ می‌خورد (عکس)