ورزش3

بیشتر می‌خواستم اما نتوانستم / مورایس: هیچ اطلاعاتی از نیروی هوایی نداشتیم

بیشتر می‌خواستم اما نتوانستم / مورایس: هیچ اطلاعاتی از نیروی هوایی نداشتیم

مورایس: هیچ اطلاعاتی از نیروی هوایی نداشتیم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پس از تساوی برابر نیروی هوایی تاکید کرد که انتظار چنین نمایشی را از تیم رقیب نداشته است.

به گزارش "ورزش‌ سه"، ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان پس از تساوی 2 بر 2 تیمش مقابل نیروی هوایی در ورزشگاه فرانسو حریری اربیل اینطور حرف‌هایش را در نشست خبری آغاز کرد و گفت: قبل از بازی انتظار چنین نمایشی را نداشتم. با تیمی خوبی روبرو بودیم. با تیم خوبی بازی داشتیم. تیمی که قبلا بازی نکرده بود و ما هم هیچ اطلاعات خاصی در دسترس نداشتیم. برای تیم حریف بازی خیلی ساده‌تر بود، چون ما در لیگ بازی می‌کنیم و بازی‌هایمان برای تیم نیروی هوایی در دسترس بوده است. اطلاعات کامل از ما را داشتند. در چنین شرایط دشواری باید بازی را مدیریت می‌کردیم و از بازیکنانم ممنونم که شرایط را کامل مدیریت کردند و بابت این موضوع خوشحالم.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

او سپس از فدراسیون فوتبال تشکر کرد و گفت: ممنونم از فدراسیون فوتبال بابت نامه‌ای که صادر کرد و ما با 6 بازیکن خود مقابل نیروی هوایی قرار گرفتیم.

مورایس سپس درباره اینکه آیا خط دفاعی سپاهان در 15 دقیقه ابتدایی روی توپ‌های بلند خط دفاعی شما به مشکل خورده بود، گفت: نه مشکل خاصی نبود. در بیشتر دقایق بازی ما بودیم که بازی را در کنترل خود داشتیم، ولی خب حیف شد که گل خوردیم، ولی خب با تیم خیلی خوبی هم روبرو بودیم.

بیشتر می‌خواستم اما نتوانستم / مورایس: هیچ اطلاعاتی از نیروی هوایی نداشتیم

سوال بعدی درباره پیروزی 3 بر صفر الاتحاد در بازی همزمان گروه سوم مقابل آلمالیق ازبکستان بود که مورایس در واکنش به آن گفت: نه من اینجا هستم تا درباره تیم نیروی هوایی بازی کنم. هیچ تدارکی برای بازی‌ بعدی ندارم و باید به ایران برگردیم و درباره این بازی فکر کنیم.

مورایس سپس با اشاره به مشکل سپاهان طی هفته‌های اخیر بیان کرد: مشکلی که داریم این است که فدراسیون عربستان هیچ محدودیتی برای بودجه اعمال نکرده است و خب خیلی راحت می‌توانند بازیکنانی را که می‌خواهند، داشته باشند. ولی ما در ایران محدودیت بودجه داریم و به همین دلیل دو بازیکن خوب‌مان را در این مسابقه نداریم. به هر حال ما اینجا آمدیم، و نماینده ایران و فدراسیون هستیم.

وی در مورد عقب‌نشینی تیم سپاهان بعد از گل دوم گفت: بازیکنان عطش نداشتند ولی هوا آنقدر گرم بود که تشنه‌شان شده بود!

بیشتر می‌خواستم اما نتوانستم / مورایس: هیچ اطلاعاتی از نیروی هوایی نداشتیم

سرمربی سپاهان اضافه کرد: اینجا جام باشگاه‌های آسیاست. همه چیز تفاوت دارد. چیزی که هست، حیف بود. ما می‌توانستیم یک لیست 20 نفره یا بیشتر را برای بازی ثبت کنیم و بیشتر .... اما حیف بود که بازیکن نداشتیم تا یک سری جاهایی که می‌خواستیم در بازی تغییر ایجاد کنیم را انجام دهیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سؤال که آیا بابت نتیجه خوشحال هستید با وجود این‌که مهاجمان گلزنی نکردند، بیان کرد: در بعضی بازی‌ها مهاجمان گل نمی‌زنند و واجب نیست مهاجم گل بزند، بلکه باید در خدمت تیم باشد. حتی بهترین مهاجمان دنیا هم در همه بازی‌ها گلزنی نمی‌کنند، بیشتر اوقات مهاجم باید در اختیار تیم باشد که امروز این اتفاق افتاد.

بیشتر می‌خواستم اما نتوانستم / مورایس: هیچ اطلاعاتی از نیروی هوایی نداشتیم

وی ادامه داد: در این رقابت‌ها هر تیمی به دنبال نتیجه است و ما هم به دنبال امتیاز بودیم و باید در شرایط عادلانه‌ای امتیاز بگیریم؛ بازیکنان ما همه تلاش خود را به کار بستند و از آن‌ها بابت این موضوع سپاسگزارم.

مورایس در پایان گفت: اگر از من بپرسید که آیا بیشتر از این می‌خواستی، جواب من بله است؛ من بیشتر می‌خواستم اما متأسفانه نتوانستم به آن دست پیدا کنم.