ورزش3

وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال رقم زدند/ بازدید پر و پیمان مقامات از اتاق VAR آزادی!

وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال رقم زدند/ بازدید پر و پیمان مقامات از اتاق VAR آزادی!

بازدید پر و پیمان مقامات از اتاق VAR آزادی!

وزیر ورزش به همراه مسئولان فدراسیون فوتبال به بازدید از اتاق VAR ورزشگاه آزادی پرداختند.

به گزارش "ورزش سه"، البته شاید در نگاه اول حضور این تعداد مدیر عالی رتبه برای افتتاح اتاق VAR ورزشگاه آزادی کمی عجیب جلوه کند، اما با توجه به انتظار طولانی اهالی فوتبال برای راه اندازی کمک داور ویدئویی این چنین حضوری نیز جای تعجب ندارد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

جالب اینکه امروز روزی بود که کیومرث هاشمی حکم خود را به عنوان وزیر ورزش از مجلس دریافت کرد و در بعد از ظهر همین روز به ورزشگاه آزادی رفت تا سری به اتاق کمک داور ویدئویی این ورزشگاه بزند. البته با توجه به اینکه وزارت ورزش به نوعی پشتوانه مالی نصب کمک داور ویدئویی در تمام ورزشگاه‌های ایران است، این حضور چندان هم عجیب نبود و آنها برای آنکه خیال‌شان از همه چیز راحت باشد، به ورزشگاه آزادی رفتند.

علی ای حال به جز کیومرث هاشمی، رئیس شرکت توسعه و تجهیز، مهدی تاج رئیس و دبیرکل فدراسیون فوتبال هم حضور داشتند. ممبینی که امروز به طرز عجیبی در مراسم استقبال از کریستیانو رونالدو حضور پیدا کرده بود، صبح پرتب و تابش را با وزیر جدید ورزش پیوند زد تا رضایت کافی از عملکردش در طول یک روز کاری داشته باشد!

وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال رقم زدند/ بازدید پر و پیمان مقامات از اتاق VAR آزادی! وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال رقم زدند/ بازدید پر و پیمان مقامات از اتاق VAR آزادی! وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال رقم زدند/ بازدید پر و پیمان مقامات از اتاق VAR آزادی!