خبرآنلاین

یک ادعا علیه سیدمحمد خاتمی /با مسیح مهاجری درباره روابط با مصر صحبت شد

یک ادعا علیه سیدمحمد خاتمی /با مسیح مهاجری درباره روابط با مصر صحبت شد

هاشمی‌رفسنجانی روز بیست و هفتم شهریور در مورد دیدار با مسیح مهاجری و صحبت در مورد حوادث و اتفاقات روز نوشته‌است. همچنین به گفت‌وگو با معاون وزیر نیرو نیز اشاره کرده‌است.

بیشتر وقت به مطالعه بولتن‌ها گذشت. آقای مسیح مهاجری [مشاور رئیس‌جمهور و مدیرمسئول روزنامه جمهوری اسلامی] آمد. دربارۀ انتخابات ریاست‌جمهوری و مسائل حوزه [علمیه قم] و روابط با مصر صحبت شد. در روزنامه، علیه مصر تند می‌نویسند. عصر آقای [غلامرضا] منوچهری، معاون آب و فاضلاب وزارت نیرو آمد. وضع پیشرفت طرح‌هایی را که در دوره سازندگی شروع شده است، گزارش داد. طرح جدیدی شروع نشده است. آب تهران، نگرانی عمده‌ای ندارد. گفت، آقای [سیدمحمد] خاتمی، توجه مناسب به مدیران لایق ندارد و به عنوان نمونه گفت، در مراسم بهره‌برداری از طرح انتقال آب به یزد - با اهمیت فراوانی که طرح دارد - تشکری از مسئولان و مدیران نشد، ولی به یک گروه نوجوان که برنامه موسیقی اجرا کردند، توجه ویژه شد و باعث ناراحتی مدیران شد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

شب به خانه آمدم. مهدی و یاسر و فاطی هم آمدند. فاطی‌ گفت، در کنفرانس حقوق زنان در اسپانیا، بعد از سخنرانی سؤالات زیادی شده؛ به خاطر تبلیغات منفی فراوان که علیه ایران در جریان است.