مهر

کیومرث هاشمی:می دانیم در گروه مرگ بازی های آسیایی هستیم

کیومرث هاشمی:می دانیم در گروه مرگ بازی های آسیایی هستیم

وزیر ورزش و جوانان گفت: می‌دانیم تیم ملی هندبال در گروه مرگ بازی‌های آسیایی حضور دارد، اما از شما بازیکنان می‌خواهیم با نهایت توان‌تان بازی کنید.

به گزارش خبرنگار مهر، در جریان آخرین تمرین تیم ملی هندبال پیش از اعزام به بازی‌های آسیایی هانگژو، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان صبح امروز دوشنبه در نخستین بازدید پس از اخذ رأی اعتماد از مجلس شورای اسلامی در محل کمپ تیم ملی حضور یافت و با علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال و اعضای تیم ملی به گفت‌وگو پرداخت.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال کشورمان در ابتدای این بازدید ضمن تبریک به کیومرث هاشمی بابت کسب رأی اعتماد مجلس به او، اظهار داشت: چند روز پیش برخی اعضای تیم ملی هندبال از عدم توجه مسئولان گلایه‌مند بودند و به همین خاطر صحبت‌هایی انجام شد تا خوشبختانه امروز وزیر جدید ورزش در اولین بازدیدش به دیدار هندبالیست‌ها آمد چرا که پسر کیومرث هاشمی جز بازیکنان رشته هندبال است و قطعا توجه ویژه‌ای به این رشته خواهند داشت.

رئیس فدراسیون هندبال افزود: متأسفانه باشگاه‌های اروپایی به برخی لژیونرهای ما مجوز حضور در بازی‌های آسیایی هانگژو را ندادند و به همین خاطر کار بسیار سختی را در بازی‌های آسیایی هانگژو خواهیم داشت.

هاشمی، وزیر جدید وزارت ورزش و جوانان هم در جریان این بازدید گفت: بازی‌های آسیایی به عنوان المپیک آسیایی هر چهار سال یک بار برگزار می‌شود و کسب افتخار در این بازی‌ها برای ورزش کشور اهمیت زیادی دارد.

وی ادامه داد: یک زمانی بدنه تیم ملی از ۴-۵ استان بود، اما با تلاش‌های پاکدل و رؤسای قبلی فدراسیون هندبال شاهدیم که هندبال در سراسر کشور گسترش پیدا کرده و در حال حاضر بازیکنانی از استان‌های مختلف در تیم‌ملی هستند و آن را به فال نیک می‌گیریم.

وی ادامه داد: ما هم می‌دانیم که تیم ملی هندبال در گروه مرگ بازی‌های آسیایی حضور دارد، اما ما از شما بازیکنان می‌خواهیم با نهایت توان‌تان بازی کنید، زیرا مردم بهترین قاضی هستند و مسلما هیچ تلاشی بدون پاسخ نخواهد ماند.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: وظیفه بازیکنان تمرین کردن و گوش کردن به نکات کادر فنی است و امید دارم بهترین نتایج را کسب کنید.