برنا

وداع با ماه محرم و صفر در "قرار هشتم"

وداع با ماه محرم و صفر در "قرار هشتم"

دلدادگان امام رئوف و عاشقان حسینی با حضور در اجتماع مردمی "قرار هشتم" با ماه محرم و صفر وداع کردند.

به گزارش خبرگزاری برنا، شهروندان منطقه هشت تهران با حضور در اجتماع "قرار هشتم"، مراسم وداع با ماه محرم و صفر را همزمان با روز شهادت امام مهربانی‌ها و در سی‌امین روز ماه صفر، در میدان نبوت تهران برگزار کردند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

عصر روز شنبه ۲۵ شهریور منطقه امام رضایی ها حال و هوای دیگری داشت. صدای دمام و نوحه خوانی ارادتمندان حضرت ثامن الحجج(ع) در آغازینه این برنامه در معابر و میدان های این منطقه پیچیده بود و دوستداران اهل بیت(ص) از ساعت ۱۵ یک‌به‌یک به این اجتماع بزرگ پیوستند.

آسمان هشتمین منطقه پایتخت، با حضور پرشور شهروندان و همخوانی صلوات خاصه امام رضا(ع) و بوسه بر پرچم سبز آستان مقدس غریب الغربا عطرآگین شد و مراسم سوگواری شهادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع)، با توسل به حضرت مادر و امام عصر(عج) حال و هوای معنوی دیگری به خود گرفت.

در ویژه برنامه "قرار هشتم" سیاه‌پوشان اهل بیت(ص) و محبان امام رئوف(ع)، پای صحبت‌های حجت‌الاسلام شهاب مرادی نشستند و درس اخلاق و معرفت را آموختند و عزاداران گوش به مداحی و مصیبت‌خانی حاج حیدر خمسه سپردند و اشک های خود را نثار مظلومیت خاندان اهل بیت(ص) کردند و با اجرای مراسم سینه‌زنی همراه با روح الله بهمنی، عرض ارادت خود را به خاندان اهل بیت(ص) نشان دادند و به این خاندان تمسک کردند.

در این مراسم مذهبی که به همت شهرداری منطقه۸ و هیئات مذهبی منطقه برگزار گردید، از میهمانان در چایخانه حضرتی با چای، شربت و آش نذری و... پذیرایی شد.

انتهای پیام/