خبرآنلاین

تصادف کامیون با کامیونت در بزرگراه آزادگان

تصادف کامیون با کامیونت در بزرگراه آزادگان

مهر نوشت: معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از تصادف بین دو دستگاه کامیونت و کامیون در بزرگراه آزادگان به غرب و مصدوم شدن راننده و دو سرنشین کامیونت در این حادثه خبر داد.

سرهنگ احسان مؤمنی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در ساعت ۰۴:۲۳ صبح امروز در محدوده بزرگراه آزادگان به غرب لاین اصلی (روبروی تره بار) یک دستگاه کامیونت که در این مسیر در حال تردد بوده با یک دستگاه کامیون دیگر به شدت برخورد می‌کند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

وی افزود: بلافاصله پس از دریافت این خبر تیم‌های کارشناسی پلیس راهور تهران بزرگ در محل حادثه حضور یافتند و ضمن ایمن سازی محل حادثه، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند که مشخص شد، عدم توجه به جلو از سوی راننده کامیونت علت این حادثه بوده است.

سرهنگ مؤمنی گفت: شدت حادثه به قدری بود که راننده و دو سر نشین کامیونت مصدوم و با حضور عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان خواست ضمن رعایت حق تقدم در حین رانندگی و احترام به حقوق دیگر رانندگان، از سرعت و سبقت در معابر جدا خودداری کنند و در حاشیه راه بدون استفاده از وسایل هشدار دهنده توقف غیر ضرور نکنند.

۲۳۳۲۳۶