برنا

اپل برای خنثی کردن اختلافات آیفون 12 اقدام می‌کند

اپل برای خنثی کردن اختلافات آیفون 12 اقدام می‌کند

اپل برای خنثی کردن اختلافات آیفون ۱۲ اقدام می‌کند

اپل به‌روزرسانی نرم‌افزاری آیفون 12 را در فرانسه صادر خواهد کرد

خبرگزاری برنا- گروه علمی و فناوری؛ شرکت اپل، متعهد شد که نرم‌افزار آیفون 12 را در فرانسه به‌روزرسانی کند تا اختلاف بر سر میزان تشعشعات را حل کند، اما نگرانی‌ها در سایر کشورهای اروپایی نشان می‌دهد که ممکن است مجبور باشد اقدامات مشابهی را در جاهای دیگر انجام دهد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

فرانسه این هفته فروش گوشی‌های آیفون 12 را پس از آزمایش‌هایی که اعلام کرد نقض محدودیت‌های قرار گرفتن در معرض تشعشع را نشان می‌دهد، به حالت تعلیق درآورد.

اپل این یافته ها را رد کرد و گفت که آیفون 12 توسط چندین نهاد بین‌المللی به عنوان مطابقت با استانداردهای جهانی تایید شده است، اما اعلام کرد که یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری را برای سازگاری با روش‌های تست مورد استفاده در فرانسه منتشر خواهد کرد.

دولت فرانسه از به‌روزرسانی نرم‌افزار اپل استقبال کرد و گفت که این به‌سرعت آزمایش می‌شود و امکان از سرگیری فروش مدل نسبتا قدیمی آیفون 12 که در سال 2020 عرضه شد، خواهد بود.

اپل معمولا به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را برای تلفن‌ها و رایانه‌های خود ارائه می‌کند که بیش‌تر برای رفع یک مشکل امنیتی است. آن‌ها می‌توانند بر روی یک مدل یا یک منطقه خاص متمرکز شوند و گاهی اوقات اپل چندین بار در یک ماه چنین به‌روز‌رسانی‌هایی را انجام می‌دهد.

انتهای پیام/