ورزش3

صعود ایران به نیمه نهایی هانگژو به ضرر نکونام و تیمش/ شاید استقلال تا آخر مهرماه بازی نکند!

صعود ایران به نیمه نهایی هانگژو به ضرر نکونام و تیمش/ شاید استقلال تا آخر مهرماه بازی نکند!

شاید استقلال تا آخر مهرماه بازی نکند!

در صورتی که تیم ایران به نیمه نهایی مسابقات فوتبال هانگژو صعود کند، بازی استقلال مقابل مس رفسنجان هم به تعویق می‌افتد.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال که 4 بازیکن خود را همراه تیم اعزامی به بازی‌های آسیایی به هانگژو فرستاده است، حالا مدت زیادی است که بازی رسمی نداشته و احتمال دارد این روند ادامه داشته باشد.

سیدحسین حسینی، ارسلان مطهری، امید حامدی‌فر و سامان تورانیان چهار بازیکن استقلال هستند که همراه شاگردان رضا عنایتی به هانگژو سفر کرده‌اند. حضور این نفرات باعث شده تا علاوه بر تعویق مسابقه با پرسپولیس در هفته پنجم، بازی هفته ششم آبی پوشان مقابل هوادار تهران در روز 5 مهرماه نیز به تعویق بیفتد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

در چنین شرایطی احتمال دارد استقلالی‌ها بازی هفته هفتم خود را نیز در روز شنبه 15 مهرماه انجام ندهند. اگر تیم اعزامی ایران به بازی‌های آسیایی بتواند جواز حضور در جمع 4 تیم برتر مسابقات را به دست بیاورد و راهی نیمه نهایی شود، آن‌وقت استقلال امکان بازی کردن در روز 15 مهر را نیز ندارد.

بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده مسابقات رده‌بندی و فینال فوتبال هانگژو در روز 15 مهرماه برگزار می‌شود و اگر تیم امید به نیمه نهایی مسابقات صعود کند، حتما در یکی از بازی‌های فینال یا رده بندی حضور دارد و آن‌وقت بازیکنان استقلال همراه تیم ایران حداقل تا 15 مهر درهانگژو حضور خواهند داشت.

در این شرایط بازی هفته هفتم استقلال مقابل مس رفسنجان نیز به تعویق می‌افتد و بی‌شک این مسئله مشکلاتی را برای جواد نکونام ایجاد خواهد کرد. اینکه استقلال بیش از 45 روز هیچ بازی رسمی انجام ندهد، برای نکونام اتفاق خوبی نیست که البته در صورت صعود تیم ایران به نیمه نهایی بازی‌های آسیایی سرمربی استقلال آن را تجربه خواهد کرد.