ورزش3

فولاد و ستاره‌هایی که به آنها نیاز دارد (عکس)

فولاد و ستاره‌هایی که به آنها نیاز دارد (عکس)

گلزنی گادوین منشا و سعید واسعی در دیدار دوستانه برای فولاد مجموعه فولاد خوزستان را امیدوار می‌کند که این بازیکنان سریع‌تر در شرایط ایده آل قرار بگیرند.

به گزارش ورزش سه، تیم فولاد در دیداری دوستانه به مصاف نیکاپارس چالوس رفت و با نتیجه 3-0 پیروز از میدان خارج شد تا پس از 4 شکست در لیگ برتر بتوانند با پیروزی در این بازی دوستانه در مسیر تحول و بازگشت به میادین قرار بگیرند.

گل‌های این تیم را گادوین منشا، سعید واسعی و علیرضا باویه به ثمر رساندند، بازیکنانی که با دلایل مختلف از لحاظ فنی و روحی روانی دچار افت شده بودند و این خبر خوبی برای فولادی خواهد بود که آنها در یک دیدار دوستانه توانسته‌اند اعتماد به نفس از دست رفته را بازگردانند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

سعید واسعی هافبک-مهاجم تکنیکی این تیم از شرایط ایده آلی برخوردار نبود و با توجه به قابلیت‌های فنی و تکنیک خوبی که دارد اگر آماده باشد در بازیسازی و خلق موقعیت بهتر عمل خواهد کرد و این خبر خوبی برای فولادی‌ها خواهد بود.

فولاد و ستاره‌هایی که به آنها نیاز دارد (عکس)

گادوین منشا مهاجم شناخته شده فوتبال ایران در سال‌های اخیر عملکرد پرنوسانی داشته است اما روزهای خوب این بازیکن را به خاطر داریم، او زوج محمد عباس زاده در فولاد خوزستان است و هر دو بازیکن از بازیکنان گلزن تاریخ لیگ برتر هستند، هماهنگی این زوج و باز شدن پای آنها به گلزنی می‌تواند نوید روزهای خوب را برای فولاد به همراه داشته باشد.

فولادی‌ها پس از سپری کردن هفته ابتدایی سخت و پرحاشیه، در دیداری دوستانه به آرامش رسیدند و خود را برای شروع مسابقات و بازی با سپاهان آماده می‌کنند.

دیدار سپاهان و فولاد به دلیل حضور اصفهانی‌ها در بازی‌های آسیایی به تعویق افتاد و این فرصت خوبی برای ایگناسیو مارتینز است تا بتواند شرایط فولاد را متحول کند.