باشگاه خبرنگاران جوان

روزانه ۸۰ رام قطار مسافری به مشهد مقدس و بالعکس اعزام‌ می‌شود

روزانه ۸۰ رام قطار مسافری به مشهد مقدس و بالعکس اعزام‌ می‌شود

مدیرعامل راه‌آهن گفت: با افزوده شدن ۶ رام قطار مسافری فوق‌العاده ایام پایانی ماه صفر، تعداد قطارها به مقصد مشهد مقدس و بالعکس به روزانه ۸۰ رام رسیده است.

سید میعاد صالحی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه‌آهن از افزوده شدن ۶ رام قطار فوق العاده به قطارهای مشهد مقدس در این ایام خبر داد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

صالحی گفت: با افزوده شدن ۶ رام قطار فوق العاده، تعداد قطارهای روزانه به مشهد مقدس و بالعکس به ۸۰ رام رسیده و مجموعا در ایام پایانی ماه صفر ۸۰۰ رام قطار جهت جابه‌جایی زائران امام هشتم در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل راه آهن افزود: با برنامه ریزی انجام شده روزانه ۴۰ هزار مسافر با قطار به مشهد مقدس وارد شده یا از مشهد به مقاصد خود راهی می‌شوند.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین از تشکیل قرارگاه ویژه راه آهن برای ایام پایان ماه صفر خبر داد و گفت: در روزهای پایانی ماه صفر اقدامات ویژه در زمینه مدیریت ترافیک قطارهای مشهد مقدس انجام شده تا علی‌رغم افزایش تعداد قطارها، قطارها با کمترین تاخیر و با بهترین وضعیت آماده به کاری مسافرین را جابه‌جا نمایند.

صالحی همچنین با اشاره به آماده باش کلیه بخش‌های راه آهن اعم از حوزه سیر و حرکت، ناوگان، زیربنایی، امور ایستگاه‌ها و ... جهت ارائه بهترین خدمات به زائران امام رضا علیه السلام، از راه اندازی موکب‌های پذیرایی در ایستگاه‌های مختلف راه آهن به ویژه ایستگاه تهران و مشهد خبر داد.