ورزش3

نگرانی بزرگ آرتتا: آرسنال بدون این ستاره می‌لنگد!

نگرانی بزرگ آرتتا: آرسنال بدون این ستاره می‌لنگد!

میکل آرتتا اعلام کرد بوکایو ساکا، ستاره آرسنال، با مصدومیت مواجه است، ولی او امید دارد که بتواند پیش از دیدار یکشنبه مقابل اورتون این ملی‌پوش انگلیسی را در اختیار داشته باشد.

به گزارش "ورزش سه"، روزنامه دیلی‌میل امروز در گزارشی اعلام کرد بوکایو ساکا که فصل گذشته از ناحیه آشیل پایش با مشکل مواجه شده بود بار دیگر از این ناحیه احساس ناراحتی می‌کند و حضور او در دیدار روز یکشنبه آرسنال مقابل اورتون در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

این وینگر ملی‌پوش انگلیسی در 12 ماه گذشته چه با پیراهن آرسنال و چه با پیراهن تیم ملی این کشور نگاه‌ها را به خود معطوف کرده است. ساکا در هفته‌های پایانی فصل گذشته با مصدومیتی مزمن مواجه بود و بسیاری از کارشناسان افت جسمانی او را از دلایل ناکام شدن آرسنال در رقابت با منچسترسیتی برای قهرمانی می‌دانستند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.
نگرانی بزرگ آرتتا: آرسنال بدون این ستاره می‌لنگد!

آرتتا امیدوار بود استراحت در طول تابستان بتواند مشکل ساکا را برطرف کند، اما گزارش‌ها نشان می‌دهد این اتفاق رخ نداده است.

در دیدار سه‌شنبه شب تیم ملی انگلیس مقابل اسکاتلند، ساکا به عنوان یار تعویضی به میدان رفت. این خبر خوبی برای آرتتا بود و سرمربی آرسنال گمان می‌کرد وضعیت بوکایو بهتر شده است.

روزنامه دیلی‌میل در گزارش خود به نقل از منابع نزدیک به باشگاه آرسنال گفت آرتتا در تماسی که بعد از بازی سه‌شنبه شب انگلیس با بوکایو ساکا داشته متوجه شد که او بار دیگر از ناحیه آشیل پا احساس ناراحتی شدید می‌کند. سرمربی آرسنال حالا نمی‌داند که آیا او را در بازی یکشنبه مقابل اورتون در اختیار خواهد داشت یا نه.