خبرآنلاین

آتش‌سوزی در خیابان شریعتی تهران

آتش‌سوزی در خیابان شریعتی تهران

تسنیم نوشت: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از وقوع یک مورد حادثه حریق در یک ساختمان در حال ساخت در خیابان شریعتی خبر داد.

سید جلال ملکی؛ سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اظهار کرد: ساعت ۹:۵۵ صبح امروز یک مورد حادثه آتش‌سوزی در ساختمانی در حال ساخت به آدرس خیابان شریعتی، خیابان مرودشت به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تهران گزارش داده شد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

وی افزود: با اعلام این خبر، سه ایستگاه آتش‌نشانی با امکانات کامل در مدت زمان سه دقیقه به محل اعزام شدند و پس از حضور در محل مشاهده می‌کنند که در طبقه ۵- این ساختمان تانکر حدوداً ۱۱ هزار لیتری گازوئیل که البته بخش زیادی از آن خالی بوده است پس از جوشکاری و برشکاری کارگران در اطراف آن دچار حریق شده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی ادامه داد: پس از حریق این تانکر، تمام لوازم قابل اشتعال موجود در این طبقه نیز دچار حریق شده و شعله‌های آتش در حال گسترش به طبقات بالایی بود که با تلاش آتش‌نشانان از حریق بیشتر جلوگیری به عمل آمد.

ملکی متذکر شد: مورد فوتی و جرحی در این حادثه مشاهده نشد و خوشبختانه با وجود حرارت بالا و دود حاصل از اشتعال حریق مهار شد و افراد حاضر در محل موفق به خروج از ساختمان شدند و در پایان نیز ساختمان به مالکین تحویل داده شد.

۲۳۳۲۳۳