برنا

بررسی و پیگیری مشکلات شهروندان در ملاقات مردمی منطقه13 تهران

بررسی و پیگیری مشکلات شهروندان در ملاقات مردمی منطقه13 تهران

بررسی و پیگیری مشکلات شهروندان در ملاقات مردمی منطقه۱۳ تهران

جلسه ملاقات مردمی منطقه 13 تهران با حضور مهدی بابایی عضو شورای اسلامی شهر تهران و محمد هادی علی‌احمدی شهردار منطقه۱۳ در چهارمین دوشنبه شهریور ۱۴۰۲ برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری برنا، مهدی بابایی عضو شورای اسلامی شهر تهران در جلسه ملاقات مردمی پاسخگوی شهروندان محله های شرق پایتخت بود و دستورات لازم را در راستای رفع مشکلات شهروندان صادر کرد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

مهدی بابائی رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران، دیدارهای مردمی را فرصتی مغتنم برای خدمت صادقانه و کسب رضایت مندی حداکثری آنان از مجموعه اقدامات مدیریت شهری دانست و افزود: با برگزاری این جلسات و دیدارهای چهره به چهره، مسائل و مشکلات شهروندان با روند مطلوب تری پیگیری و حل و فصل می شود.

در این دیدار، محمد هادی علی‌احمدی شهردار منطقه ۱۳ نیز با تاکید بر تعامل و همفکری دو سویه شهروندان با شهرداری اظهار کرد: از طریق این دیدارها به طور مستمر شاهد حل مشکلات شهر و شهروندان خواهیم بود.عمده موضوعات شهروندان در این جلسه در حوزه های املاک، شهرسازی و معماری، خدمات شهری و محیط، مالی و اقتصاد شهری و عمران بود که برای خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان مورد بررسی قرار گرفت.

در این برنامه ملاقات مردمی که حدود ۴ ساعت ادامه داشت به موارد مطرح شده بیش از ۳۰ نفر از شهروندان رسیدگی شد و دستورات لازم در چهارچوب قوانین و مقررات صادر شد.

انتهای پیام/