ورزش3

ساوت‌گیت: شوخی نکنید، باید از مگوایر مراقبت کنیم

ساوت‌گیت: شوخی نکنید، باید از مگوایر مراقبت کنیم

گرت ساوت‌گیت، سرمربی انگلیس، با حمایت از هری مگوایر او را یکی از مهم‌ترین بازیکنان تیمش معرفی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال انگلیس در بازی دوستانه امشب به مصاف اسکاتلند رفت و با نتیجه 3-1 به برد دست پیدا کرد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

جود بلینگام در دیداری که به مناسبت صد و پنجاهمین سالگرد اولین بازی ملی فوتبال در سال 1872 توسط این دو کشور برگزار شد، جایزه بهترین بازیکن زمین را دریافت کرد.

ساوت‌گیت در پاسخ به این سوال که آیا انگلیس طرحی برای یورو 2024 پیدا کرده است یا خیر، در عوض احساسات خود را در مورد واکنش بیش از حد به تساوی 1-1 برابر اوکراین در لهستان اعلام کرد.

او گفت:"بازی متفاوت، زمین متفاوت، حریف متفاوت. اوکراین در زمین خودش دفاع می‌کرد و یافتن فضا را سخت می‌کرد. امشب فضایی برای دویدن در اختیار داشتیم، بنابراین فقط یک مسابقه متفاوت بود. خیلی خوب بازی کرده‌ایم، می‌دانم که پس از بازی با اوکراین وضعیت خوب نبود، زیرا آن عملکردی که طرفداران می‌خواستند را نداشتیم، اما هفته‌ای را پشت سر گذاشتیم که در آن گام مهمی به سمت یورو برداشتیم و امشب عملکرد واقعاً خوبی داشتیم. امشب همه بازیکنان خوب بازی کردند."

ساوت‌گیت: شوخی نکنید، باید از مگوایر مراقبت کنیم

بلینگام در بهترین فرم است؟

فکر می‌کنم این نوع پست هافبک تهاجمی به عنوان یک بازیکن در پست 8 تهاجمی، یا جایی که او امشب بازی کرد [بهترین پست اوست]. او دوست دارد به جلو بدود. او می‌تواند وارد محوطه جریمه شود. ما کمی سیستم خود را تغییر دادیم تا در تمام زمین فشار بیاوریم و او این کار را به خوبی انجام داد.

انتقاد از هری مگوایر

این یک شوخی است. او یکی از مهم ترین بازیکنان انگلیس در این دوره بوده است. هواداران ما فوق العاده بودند! ما باید از مگوایر مراقبت کنیم، نه اینکه او را زیر اتوبوس بیندازیم. او امشب با رسانه‌ها صحبت کرد که نشان می‌دهد اعتماد به نفس خود را دوباره به دست آورده است.