خبرآنلاین

روایت امام جمعه اهل سنت از دیدار با رهبر انقلاب

روایت امام جمعه اهل سنت از دیدار با رهبر انقلاب

امام جمعه اهل‌سنت سراوان با اشاره به دیدار مردم استان‌های سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی با حضور در حسینیه امام خمینی با رهبر انقلاب اسلامی به ایسنا گفت که تلاش دشمنان برای جدا کردن اقوام و مذاهب اسلامی از هم به نتیجه نرسیده است.

مولوی عبدالصمد ساداتی در گفت‌وگویی در حاشیه دیدار روز گذشته مردم «سیستان و بلوچستان» و «خراسان جنوبی» با رهبر انقلاب یادآور شد: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای قبل از انقلاب در استان سیستان و بلوچستان حضور داشتند و ارتباط ایشان با عموم مردم و علمای منطقه ارتباط بسیار محبت آمیزی بوده است.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

وی تاکید کرد: وحدت میان جمعیت شیعه و سنی استان سیستان و بلوچستان با قوت تمام وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: امکانات و تبلیغات مختلفی که شما در دنیای امروز مشاهده می‌کنید دلیل بر این است که دشمن میخواهد مسلمانان وحدت و قدرت نداشته باشند.

امام جمعه اهل‌سنت سراوان گفت: دشمنان تلاش و سرمایه‌گذاری می‌کنند تا اقوام و مذاهب اسلامی را از یکدیگر جدا کنند اما نتوانستند به اهداف‌شان برسند.

آیت‌الله خامنه‌ای دوشنبه بیستم شهریور ۱۴۰۲ در بخشی از بیاناتشان در دیدار هزاران نفر از مردم استان‌های «سیستان و بلوچستان» و «خراسان جنوبی»، در تبیین نقشه آمریکا گفتند: معلومات اطلاعاتی ما نشان می‌دهد دولت آمریکا مجموعه‌ای برای بحران‌سازی در کشورها از جمله ایران ایجاد کرده که مأموریت آن یافتن و تحریک نقاطی است که به نظر آنها می‌تواند باعث بحران شود. از نظر آنها، تفاوت‌ها و اختلاف‌های قومی و مذهبی و مسئله جنسیت و زن جزو نقاط بحران‌ساز در ایران است که می‌خواهند با تحریک آنها به کشور عزیز ما ضربه وارد کنند اما شتر در خواب بیند پنبه دانه!

۲۷۲۲۰