ورزش3

هزاران کیلومتر پرواز و جای خالی سی آر هفت/ تو ای رونالدو کجایی! (عکس)

تو ای رونالدو کجایی! (عکس)

اخراج کریستیانو رونالدو مقابل اسلواکی برنامه یک مادر و پسر را بهم زد.

به گزارش "ورزش سه"، این سفر از مدت‌ها قبل برنامه ریزی شده بود. طبق برنامه پرتغال قرار بود در ماه سپتامبر و در تعطیلات مدرسه به مصاف لوکزامبورگ در آلگاروه برود و خاویر کوچک که در شهر تورنتو کانادا زندگی می‌کند فقط یک آرزو داشت: به پرتغال بیاید و بت خود کریستیانو رونالدو را در این بازی ببیند.

الیزابت، مادر خاویر که سال‌ها پیش به کانادا مهاجرت کرده بود با این درخواست پسرش موافقت کرد و هتلی را به مدت سه روز در منطقه فارو رزرو کرد. او قرار بود بهترین هدیه زندگی را به پسرش بدهد و فکر همه چیز را کرده بود جز یک مورد!

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

چیزی به روز موعود نرسیده بود که همه برنامه‌ها نقش بر آب شد! کریستیانو رونالدو با یک تکل بی مورد و خطرناک روی مارتین دوبراوکا در بازی با اسلواکی کارت زرد گرفت تا سه اخطاره شده و بازی با لوکزامبورگ را از دست بدهد.

با این وجود خاویر و الیزابت در پرتغال ناامید نبودند و انتظار داشتند رونالدو را شب بازی در ورزشگاه ببینند اما ستاره النصر بعد از جلسه ناهار روز گذشته اردوی تیم ملی کشورش را به مقصد عربستان ترک کرد تا خود را آماده بازی‌های باشگاهی کند.

هزاران کیلومتر پرواز و جای خالی سی آر هفت/ تو ای رونالدو کجایی! (عکس)

خاویر و مادرش با یک دست نوشته ماجرای خود را رسانه‌ای کردند. این پسر خردسال در گفت و گو با ابولا در مورد ضدحالی که در آستانه ملاقات با رونالدو خورد گفت: "از این اتفاق بسیار غمگینم! خیلی دلم می‌خواست رونالدو رو ببینم. این رویای من بود اما دیگر کاری نمی‌شود کرد. به جایش بازی تیم ملی پرتغال را می‌بینم. برونو فرناندز را هم خیلی دوست دارم و او بازی خواهد کرد."