ورزش3

پرتغال 9-0 لوکزامبورگ/ چه شبی را از دست دادی رونالدو! (عکس)

چه شبی را از دست دادی رونالدو! (عکس)

تیم ملی پرتغال موفق شد مهمان خود لوکزامبورگ را با نتیجه 9-0 شکست دهد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی پرتغال که هر 5 بازی قبلی خود در دور انتخابی یورو 2024 را با پیروزی پشت سر گذاشته بود امشب در غیاب کریستیانو رونالدو موفق شد لوکزامبورگ را با نتیجه 9-0 شکست داده و صدرنشینی مقتدرانه‌اش را تداوم ببخشد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

این دیدار از ساعت 22:15 در ورزشگاه آلگاروه آغاز شد و پرتغال کریستیانو رونالدو را به دلیل سه اخطاره شدن مقابل اسلواکی در اختیار نداشت. شاگردان روبرتو مارتینز در غیاب کاپیتان خود اقتدارشان را حفظ کردند و موفق شدند تیم سوم جدول رده بندی گروه J را گلباران کنند.

پرتغال 9-0 لوکزامبورگ/ چه شبی را از دست دادی رونالدو! (عکس)

گونچالو ایناسیو (12 و 4+45) و گونچالو راموس (18 و 34) هر کدام دو بار در نیمه اول برای پرتغال گل زدند تا میزبان با برتری 4-0 راهی رختکن شود. برونو فرناندز دیگر چهره شاخص این نیمه بود که دو پاس گل داد.

پرتغال 9-0 لوکزامبورگ/ چه شبی را از دست دادی رونالدو! (عکس)

پرتغال در نیمه دوم هم چهره تهاجمی‌اش را حفظ کرد و موفق شد 5 بار دیگر دروازه حریف را باز کند. دیگو ژوتا (57 و 77 )، ریکاردو هورتا (67) و برونو فرناندز (83) و ژوائو فلیکس (8۸) گل‌های پرتغال را در این نیمه زدند تا تیم شان 9-0 پیروز شود.

پرتغال 9-0 لوکزامبورگ/ چه شبی را از دست دادی رونالدو! (عکس) پرتغال 9-0 لوکزامبورگ/ چه شبی را از دست دادی رونالدو! (عکس) پرتغال 9-0 لوکزامبورگ/ چه شبی را از دست دادی رونالدو! (عکس) پرتغال 9-0 لوکزامبورگ/ چه شبی را از دست دادی رونالدو! (عکس)

بی شک کریستیانو رونالدو با رقم خوردن این نتیجه بیشتر بابت کارت زرد بازی با اسلواکی پشیمان است چرا که در شب دبل سه بازیکن او حداقل می‌توانست چند گل دیگر به شمار گل‌های ملی‌اش افزوده و رکورد خود را بیش از پیش دست نیافتنی کند.

این تیم در حال حاضر با 6 برد از 6 بازی، 2۴ گل زده، صفر گل خورده و 18 امتیاز مقتدرانه در صدر جدول گروه J انتخابی یورو 2024 قرار دارد. اسلواکی با 13 امتیاز و لوکزامبورگ با 10 امتیاز تیم‌های دوم و سوم این گروه هستند.