خبرگزاری فارس

عرضه نوشت‌افزار ایرانی در 2 نقطه تهران

عرضه نوشت‌افزار ایرانی در 2 نقطه تهران

نمایشگاه عرضه مستقیم نوشت‌افزار ایرانی با عنوان «بوی ماه مهر» از 20 تا 31 شهریورماه در 2 نقطه از مراکز فرهنگی هنری پایتخت برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، نمایشگاه عرضه‌ نوشت‌افزار ایرانی با عنوان «بوی ماه مهر» از ۲۰ تا ۳۱ شهریورماه در فرهنگسرای اشراق و منطقه تفریحی دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار می‌شود.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی و حمایت از نوشت‌افزار ایرانی و تولیدکنندگان داخلی و همچنین ترویج استفاده از کالای داخلی است. محصولات ارائه شده در این نمایشگاه که شامل نوشت‌افزار و لوازم مورد نیاز دانش‌آموزان است، ضمن دارا بودن تنوع، به صورت مستقیم از سوی تولیدکنندگان و با قیمت اصلی عرضه می‌شود.

عرضه نوشت‌افزار ایرانی در 2 نقطه تهران

همچنین در حاشیه نمایشگاه، برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری همچون نمایش میدانی، مسابقه کتابخوانی و اجرای برنامه‌های متنوع تفریحی برای کودکان و نوجوانان تدارک دیده شده است.

نمایشگاه عرضه نوشت‌افزار ایرانی از ۲۰ تا ۳۱ شهریور ماه از ساعت ۱۰ تا ۲۲ در فرهنگسرای اشراق و دریاچه شهدای خلیج‌فارس میزبان شهروندان است و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به درگاه رسمی سازمان فرهنگی هنری به نشانی www.farhangsara.ir مراجعه کنند و یا با تلفن ۱۸۳۷ تماس بگیرند.

پایان پیام/