مهر

بازی تدارکاتی پرسپولیس پیش از رویارویی با رونالدو و هم‌تیمی‌هایش

بازی تدارکاتی پرسپولیس پیش از رویارویی با رونالدو و هم‌تیمی‌هایش

تیم فوتبال پرسپولیس قصد دارد پیش از رویارویی با رونالدو و هم تیمی‌هایش در النصر عربستان، یک دیدار تدارکاتی در هفته جاری برگزار کند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس تمرینات خود را برای دیدار حساس مقابل النصر عربستان در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا در حالی ادامه می‌دهد که نه تنها ملی پوشان خود را به دلیل بازی دوستانه تیم ملی ایران مقابل آنگولا در اختیار ندارد بلکه علیرضا بیرانوند نیز به دلیل مصدومیت در بازی قبلی تیم ملی نمی‌تواند فعلا تمرینی با این تیم داشته باشد.

کادر فنی پرسپولیس به منظور ایجاد شرایط بازی برای بازیکنان این تیم تصمیم به برگزاری بازی تدارکاتی در هفته جاری گرفته است. از این رو یحیی گل محمدی با درخواست مهدی تارتار همتای خود در ملوان بندر انزلی موافقت کرد تا دو تیم به احتمال فراوان چهارشنبه هفته جاری به مصاف یکدیگر بروند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

سرمربی سرخپوشان پایتخت در این بازی قصد دارد به ملی پوشانی که مقابل آنگولا در ترکیب نباشند فرصت بازی بدهد اما به منظور جلوگیری از افزایش ریسک مصدومیت، به نفراتی که برای تیم ملی ایران بازی کنند استراحت یک روزه خواهد داد.

دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال ایران و آنگولا ساعت ۱۹:۳۰ فردا سه شنبه در ورزشگاه آزادی بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود. همچنین بازی دوستانه پرسپولیس با ملوان نیز قرار است ساعت ۱۷ روز چهارشنبه در ورزشگاه شهید کاظمی بدون حضور تماشاگران و اهالی رسانه انجام شود.