ورزش3

ادعای عجیب کاپیتان: رفتنم به بایرن به سود انگلیس است!

ادعای عجیب کاپیتان: رفتنم به بایرن به سود انگلیس است!

هری کین، ستاره انگلیسی بایرن مونیخ، می‌گوید حضورش در لیگ قهرمانان و بوندسلیگا به بهبود عملکرد تیم ملی کشورش هم کمک می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، کین پس از سال‌ها حضور در تاتنهام بالاخره در پنجره نقل و انتقالات تابستان امسال از این باشگاه جدا شد و به بایرن مونیخ پیوست تا با پیراهن این تیم به میدان برود. بسیاری معتقد بودند که او تصمیم گرفت از تاتنهام جدا شود چون به دنبال فتح جامی در دوران حرفه‌ای فوتبالش بود و خود این بازیکن هم در گفتگوهایی که پس از پیوستن به بایرن داشته این موضوع را تایید کرده است. او بارها تاکید کرده که فرصت بازی مستمر در لیگ قهرمانان یکی از دلایل حضورش در این تیم بوده است. کاپیتان تیم ملی انگلیس حالا صحبت‌های جالبی را درباره تصمیمش برای پوشیدن پیراهن بایرن و انتقال به این تیم با قرارداد گرانقیمت و قابل توجه 100 میلیون یورویی مطرح کرده که توجه هواداران تیم ملی کشورش را هم جلب کرده است.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.
ادعای عجیب کاپیتان: رفتنم به بایرن به سود انگلیس است!

او در این باره به میل اسپورت گفت:« وقتی همیشه شایعه و گمانه‌زنی درباره آینده شما وجود دارد، بازی کردن آسان نیست. شما هرگز مطمئن نیستید که قرار است چه کاری انجام دهید. حالا من تمام تمرکزم را فقط و فقط روی بایرن مونیخ گذاشته‌ام. فکر می‌کنم این موضوع که من در دیدارهایی پرفشار به میدان می‌روم و در لیگ قهرمانان و کورس قهرمانی حضور دارم مطمئنا به تیم ملی انگلیس هم کمک خواهد کرد. این موضوع به عملکرد این تیم در یورو و جام جهانی کمک می‌کند. این اتفاق در نمایشی که من در یوروها و جام‌های جهانی پیش رو ارائه خواهم کرد به خوبی نمایان می‌شود.»