رکنا

ثبت ۱۸۰۰ مزاحمت تلفنی فقط در اورژانس تهران !

ثبت ۱۸۰۰ مزاحمت تلفنی فقط در اورژانس تهران !

رکنا: رئیس اورژانس استان تهران از ثبت بیش از ۱۸۰۰ مورد مزاحمت تلفنی برای اورژانس تهران در هفته گذشته خبر داد و گفت:‌ از مجموع مأموریت‌های ثبت شده طی هفته گذشته، ۳۹۳۴ مورد حوادث ترافیکی بوده است.

به گزارش رکنا، محمداسماعیل توکلی؛ رئیس مرکز اورژانس تهران در ارتباط با حوادث هفته گذشته (10 الی 17 شهریور) اظهار کرد: طی این مدت در مجموع 25 هزار و 323 مأموریت در مرکز ارتباطات 115 اورژانس استان تهران (دیسپچ) ثبت شد که در پی این مأموریت‌ها 5530 نفر به مراکز درمانی انتقال یافتند و 19 هزار و 793 مورد نیز در محل از خدمات اورژانس استفاده کردند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

وی گفت: در این مدت 49 هزار و 271 تماس با مرکز دیسپچ اورژانس تهران برقرار شد که از این تعداد متأسفانه 1897 تماس‌، مزاحمت تلفنی برای این مرکز بوده است.

انجام ۳۹۰۰ مأموریت اورژانسی برای تصادفات

توکلی ادامه داد: از مجموع مأموریت‌های ثبت شده طی هفته گذشته، 3934 مورد حوادث ترافیکی و 21 هزار و 389 مورد حوادث غیرترافیکی بوده است.

رئیس اورژانس استان تهران در ادامه افزود: طی هفته گذشته، اورژانس هوایی 17 سورتی پرواز داشته که در پی آن 56 نفر به مراکز درمانی انتقال یافتند.

توکلی تصریح کرد: تصادف پراید و مانع با 9 مصدوم، تصادف خودرو 206 و پیکان با 7 مصدوم و غرق شدن دو نفر در سد لتیان از حوادث مهم این هفته بوده است.