برنا

آغاز هفته دوم لیگ برتر هندبال آقایان از فردا

آغاز هفته دوم لیگ برتر هندبال آقایان از فردا

مسابقات هفته دوم لیگ برتر هندبال فردا برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری برنا، رقابت‌های هفته دوم لیگ برتر هندبال فردا، شنبه ۱۸ شهریور ماه با برگزاری ۶ دیدار برگزار می شود.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

در رقابت های هفته دوم لیگ برتر هندبال آقایان فرازبام خائیز دهدشت با نفت و گاز گچساران دیدار می کند. فرازبام که با بازیکنان جوان خود پا به لیگ سی و ششم گذاشته، در مسابقات هفته نخست لیگ برابر پلیمر خلیج فارس خرم آباد با نتیجه ۳۶-۴۱ تن به شکست داد و تلاش می کند فردا بازی خوبی روبروی گچساران به نمایش بگذارد ضمن اینکه حضور تماشاگران دهدشتی یکی از عوامل موثر در بالابردن روحیه تیم جوان دهدشت خواهد بود.

نیروی زمینی شهید شاملی کازرون که با برتری هفته گذشته برابر تیم تازه وارد آلومینیوم اراک با تفاضل گل بهتر در صدر جدول رده بندی قرار دارد، با سپاهان نوینی بازی خواهد کرد که در رقابت های هفته نخست برابر نفت و گاز گچساران حضور نیافت و حضورش در لیگ برتر هندبال امسال در آخرین دقایق تحقق یافت.

شاگردان عزت الله رزمگر نیز که ترکیبی از بازیکنان جوان و ملی پوش را در اختیار دارد، به مصاف گیتی پسند اصفهان می رود که از تساوی با زغال سنگ طبس یک امتیاز اندوخته دارد. پلیمری ها که تنها تیمی هستند که از بازیکن خارجی سود میبرند در این هفته به دنبال دومین پیروزی پیاپی خود در لیگ برتر هستند.

زغال سنگ طبس نماینده خراسان جنوبی نیز در دیداری سخت میزبان پیکان خراسان خواهد بود. بازی خوب این تیم مقابل گیتی پسند اصفهان در هفته اول نشان از تیمی قدرتمند در ادامه لیگ برتر خواهد بود و صنعت مس کرمان که سال گذشته به مقام سوم مشترک لیگ رسید با تغییر سرمربی و کادر فنی به دنبال مقامی بهتر از سال گذشته خواهد بود و در این هفته با پرواز هوانیروز که اغلب از بازیکنان سرباز سود می برد، دیدار خواهد کرد.

مسابقات هفته دوم به این شرح است:

فرازبام خائیز دهدشت - نفت و گاز گچساران

نیروی زمینی شهید شاملی کازرون - سپاهان نوین

پلیمر خلیج فارس خرم آباد - گیتی پسند اصفهان

فولاد مبارکه سپاهان - آلومینیوم اراک

زغال سنگ طبس - پیکان خراسان

صنعت مس کرمان - پرواز هوانیروز اصفهان

هم اکنون در جدول رده بندی نیروی زمینی شهید شاملی کازرون با ۲ امتیاز و تفاضل گل ۱۲ صدرنشین است و تیم های پلیمر خلیج فارس خرم آباد و صنعت مس با همین امتیاز و تفاضل گل ۵ دوم و سوم هستند.

سپاهان با ۲ امتیاز و تفاضل گل ۳ در رده چهارم ایستاده است.

تیم های گیتی پسند، زغال‌سنگ طبس، نفت و گاز گچساران، سپاهان نوین، پرواز هوانیروز اصفهان، فرازبام خائیز دهدشت، پیکان خراسان و آلومینیوم اراک در رده های بعدی جای گرفته اند.

گفتنی است دیدار فرازبام خائیز دهدشت و نفت و گاز گچساران راس ساعت ۱۷:۰۰ و سایر دیدارها از ساعت ۱۶:۰۰ فردا آغاز می‌شود.

انتهای پیام/