وقت صبح

“تیموتی شالامی و کایلی جنر” در کنسرت خانم خواننده مشهور!

“تیموتی شالامی و کایلی جنر” در کنسرت خانم خواننده مشهور!

کایلی جنر و تیموتی شالامی در میان جنجال شایعات رابطه احساسی و نامزدی خود در کنسرت بیانسه دیده شدند!

کایلی جنر و تیموتی شالامی در میان جنجال شایعات رابطه احساسی و نامزدی خود در کنسرت بیانسه دیده شدند!

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

وقت صبح– کایلی جنر خانم میلیاردر 25 ساله و تیموتی شالامی بازیگر مشهور هالیوودی در کنسرت بیانسه بسیار صمیمی به نظر می‌رسیدند!

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، ماه‌هاست که کایلی جنر و تیموتی شالامی توسط شایعات رابطه عاشقانه احتمالی میانشان احاطه شده‌اند. این زوج در حالی که در یکی از کنسرت‌های بیانسه می‌رقصند با هم دیده شدند.

کایلی جنر و تیموتی شالامی در یک کنسرت بیانسه در حال گذراندن اوقات خوشی با هم دیده شدند. این در حالی است که گزارش‌هایی که ادعا می‌کنند این زوج در رابطه عاشقانه هستند داغ‌تر از همیشه شده است.

این خانم 25 ساله در حال صحبت کردن با بازیگر 27 ساله در اینگلوود، لس آنجلس دیده شدند. در یک کلیپ به اشتراک گذاشته شده در فضای مجازی کایلی در حالی دیده شده است که به چیزی که تیموتی گفته است می‌خندد.

آقای بازیگر در حالی که به سوی کایلی خم شده بود در حال کشیدن سیگار دیده شد. کایلی جنر پیراهن قرمز بسیار زیبایی پوشیده بود و موهایش را بالای سرش جمع کرده بود.

زوج مشهور هالیوودی در کنسرت بیانسه!!

او ظاهر خود را با یک جفت گوشواره نقره‌ای کوچک تکمیل کرد. تیموتی با پوشیدن یک هودی مشکی و کلاه بیسبال، ظاهر غیر رسمی‌تری را انتخاب کرد.

یکی از طرفداران با به اشتراک گذاشتن این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی نوشت: «خدای من کایلی جنر و تیموتی شالامی اولین بار با هم در تور جهانی رنسانس بیانسه در شب 3 در لس آنجلس بودند.»

کاربران اینترنتی به بخش نظرات این پست هجوم آوردند تا افکار خود را به اشتراک بگذارند. بسیاری نمی‌توانستند باور کنند که این دو واقعاً با هم در رابطه هستند

سفر کایلی و تیموتی پس از ماه‌ها گمانه زنی مبنی بر قرار ملاقات آن‌ها اتفاق افتاده است. گمان می‌رود که این زوج از اوایل ماه آوریل با هم در رابطه باشند با این حال هیچ‌کدام در مورد این رابطه عاشقانه اظهار نظری نکرده‌اند.

یک منبع در مورد این شایعه عاشقانه در ماه آوریل صحبت کرد و گفت که این زوج در حال معاشرت و آشنایی با یکدیگر هستند. شخص دیگری فاش کرد که آن‌ها هر هفته یکدیگر را ملاقات می‌کنند.

کایلی با شریک زندگی سابقش دو فرزند دارد. دختر پنج ساله‌اش استورمی و ایر یک ساله.