خبرآنلاین

خیانت بزرگ مسئولان از نگاه یک امام جمعه /پس لرزه های ممنوعیت حضور دختران مسلمان با لباس بلند و عبا در مدارس فرانسه

خیانت بزرگ مسئولان از نگاه یک امام جمعه /پس لرزه های ممنوعیت حضور دختران مسلمان با لباس بلند و عبا در مدارس فرانسه

ایسنا نوشت:نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به اینکه امسال نیز آذربایجان غربی میزبان شایسته زوار امام حسین(ع) بود، یادآور شد: مسئولان تلاش کنند نواقص و نقاط قوت مرز تمرچین و زیرساخت ها را احصاء کنند تا سال آینده مشکلات برطرف شوند.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی جمعه ۱۷ شهریور در خطبه های نماز جمعه ارومیه که در مصلی امام خمینی برگزار شد، افزود: مُشرف شدن بیش از ۲۲میلیون نفر به زیارت اباعبدالله الحسین(ع) نشان داد این اجتماع بزرگ یک مانور بزرگ سیاسی، اجتماعی و دینی است.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

وی با اشاره به سانسور این اجتماع بزرگ توسط رسانه های غرب تصریح کرد: غرب نشان داده هرچه که به نفعش باشد گزارش می دهد و هرچه که به ضررش باشد، سانسور می کند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به سالروز ۱۷ شهریور ۱۳۵۷ خاطر نشان کرد: جنایت ۱۷ شهریور سال۵۷ توسط رژیم طاغوت نشان از خوی وحشی گری رژیم شاه است.

وی با اشاره به ممنوعیت حضور دختران مسلمان با لباس بلند و عبا در مدارس فرانسه اظهار کرد: غرب به ظاهر ادعای آزادی بیان دارد اما از هر چیزی که نشانه اسلام و دین است، وحشت دارد.

وی ادامه داد: این ممنوعیت نشان داد که فرانسه که ادعای تمدن و آزادی دارد از لباس دختر مسلمان می‌ترسد و از اسلام وحشت دارد.

امام جمعه شیراز: از قاجار تا پهلوی، نفت را برای خوشگذرانی فروختند

آیت‌الله لطف‌الله دژکام در خطبه‌های نماز جمعه امروز در شیراز با اشاره به پیاده‌روی میلیونی و حرکت جهانی اربعین حسینی، بیان کرد: این حرکت، نقش امامت را نشان داد.

او با بیان اینکه عزت و سربلندی مومنان و مسلمانان به امامت است، اضافه کرد: اگر می‌بینیم پس از ٢٥٠ سال، آمریکایی‌ها در غرب آسیا هر روز شکست می‌خورند، به دلیل این است که در کشورهای مسلمان، بویی از امامت استشمام می‌کنند.

امام جمعه شیراز بیان کرد: تا ولایت فقیه هست، دستگاه استکبار به جز سرشکستگی و خواری و عقب نشینی از مواضع خود، چیزی عایدشان نمی‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در فارس با بیان اینکه منافقین از اینکه ولایت در کشور اسلامی حکمرانی کند، ناراحت هستند، چون سرشان بر گریبان آمریکاست، گفت: آمریکا اگر بازگردد مسلمانان را از عزت به ذلت می‌رساند و ما این اجازه را نخواهیم داد.

نماینده ولی‌فقیه در فارس با بیان اینکه دشمن امروز در فضای مجازی به دنبال گمراهی نوجوانان و جوانان است، گفت: رهبری می‌گوید جهاد تبیین واجب و فوری است، باید فکری کرد. چرا که دشمن در حال ظلم و خیانت است و ضرورت دارد که مراکز حوزه و دلسوزان انقلاب و شیعه، غوغا کنند و اجازه انحراف ندهند.

آیت‌الله دژکام با بیان اینکه امروز عده‌ای نشسته‌اند و تنها کاری که دارند این است که به اسم فقیه مزاحم حرکت انقلابی ملت شوند، گفت: این افراد ظاهرشان مسلمان است اما در اندرون خود با کفار دوست هستند.

نماینده ولی‌فقیه در فارس به هفته دولت و دیدار هیئت دولت با رهبرمعظم انقلاب نیز اشاره و اضافه کرد: رهبر انقلاب در این دیدار نکاتی مطرح کردند که همه ما باید به عنوان وظیفه الهی و دینی تلاش کنیم تا محقق شوند.

آیت‌الله دژکام افزود: برخی از دولت‌ها اقداماتی مقطعی به مانند مسکن انجام می‌دهند اما فردا دوباره مشکل باز می‌گردد، ولی برخی دولت‌ها کاری که به صلاح ملت است، انجام می‌دهند.

او با بیان اینکه کشور ما از نظر اقتصادی در طول یک و نیم قرن گذشته به سمتی رفت که تولید زمین خورد، گفت: از قاجار تا پهلوی نفت را برای خوش گذرانی فروختند، حق مردم و امت مسلمان ایران را خوردند و بردند و تولید را به گونه‌ای زمین زدند که برای مواد اولیه نیازمند خارج شویم.

نماینده ولی‌فقیه در فارس با بیان اینکه رهبر انقلاب چند سال است که بر مسئله تولید تاکید دارند، گفت: خوشبختانه این حرکت در دولت سیزدهم شروع شده و این مسیر حقی است که رضایت نائب زمان(ع) را به دنبال داشته و امید است استمرار یابد.

آیت‌الله دژکام به قله‌های مدنظر رهبری هم اشاره و تاکید کرد: یکی از اشتباهاتی که ممکن است شیطان برای ما ایجاد کند این است که اهداف انقلاب را تنزل دهیم.

امام جمعه شیراز خاطرنشان کرد: مسائل اقتصادی و مادی اگر لحظه‌ای مسئولان را از وظایفی که به عهده دارند منحرف کند، خطری بزرگ و خیانتی سهمگین را به دنبال دارد.

27212

27212