ورزش3

رونالدو پشت سرمربی درآمد/ اینجا تیم ملی پرتغال است یا مرکز خیریه!

رونالدو پشت سرمربی درآمد/ اینجا تیم ملی پرتغال است یا مرکز خیریه!

اینجا تیم ملی پرتغال است یا مرکز خیریه!

دعوت ژائو کانسلو ژائو فلیکس به تیم ملی پرتغال از سوی روبرتو مارتینز با انتقاد همراه شد.

به گزارش "ورزش سه"، حضور دو بازیکن پرتغالی جدید تیم بارسلونا در اردوی پرتغال، با انتقاد زیادی در این کشور همراه شده و گروهی از فوتبالی‌های پرتغال معتقدند دعوت از این دو بازیکن که دقایق کمی برای تیم خود به میدان رفته‌اند و در مدت اخیر بازی چندانی نداشتند، اشتباه است.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

روبن آموریم، سرمربی اسپورتینگ، پس از آخرین بازی این تیم در لیگ پرتغال در این باره گفت: "تیم ملی نباید به بازیکنانی کمک کند که روزهای سختی دارند یا پاداشی باشد برای بازیکنانی که قبلا روزهای خوبی را سپری کرده‌اند. نباید بازیکنان از نظر روانی آرامش داشته باشند که در هر صورت به تیم ملی دعوت می‌شوند."

هوگو کاجودا، مدیر برنامه فوتبالیست‌هایی مانند ویتینیا (مارسی) و مربیانی مانند آبل فریرا (پالمیراس)، در شبکه‌های اجتماعی خود درستی این تصمیم را زیر سوال برد و تاکید کرد که "تیم ملی سانتا کازا دا میسریکوردیا (موسسه خیریه اصلی پرتغال) نیست".

این در حالی است که اعضای تیم از اینکه آنها یک گروه محدود در تیم ملی تشکیل داده‌اند و فقط گروه ثابتی از بازیکنان به تیم دعوت می‌شوند، راضی نیستند و کاپیتان آنها، کریستیانو رونالدو، خواستار "حمایت از تصمیمات مربی" شده است.

رونالدو پشت سرمربی درآمد/ اینجا تیم ملی پرتغال است یا مرکز خیریه!

کریستیانو در این باره می گوید: «من 20 سال است که اینجا هستم و هیچ فهرستی وجود نداشته که در آن جنجال وجود نداشته باشد. همیشه این اتفاق خواهد افتاد. آنچه من بیشتر از همه می‌خواهم این است که، صرف نظر از اینکه چه کسی اینجا روی سرمربی است یا چه بازیکنانی در اردو هستند یا نه، آیا فرم خوب یا بازی‌های کمتری داشته‌اند یانه، فقط از تصمیمات مربی حمایت کنید.»

او در ادامه گفت: «ما برای کشور و تیم ملی بازی می‌کنیم، باید به هدف صعود کردن فکر کنیم و از تصمیماتی که مربی باید بگیرد حمایت کنیم، همیشه بحث و جدل وجود خواهد داشت، مهم پیروزی و حمایت از تصمیمات مربی است.»