ورزش3

تکواندو نونهالان آسیا/ کسب 6 مدال رنگارنگ توسط نمایندگان ایران

تکواندو نونهالان آسیا/ کسب 6 مدال رنگارنگ توسط نمایندگان ایران

کسب 6 مدال رنگارنگ توسط نمایندگان ایران

روز نخست رقابت‌های تکواندو نونهالان آسیا با کسب 6 مدال رنگارنگ برای نمایندگان کشورمان به پایان رسید.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، روز نخست پنجمین دوره مسابقات تکواندو نونهالان آسیا از صبح امروز(چهارشنبه - 15 شهریور ماه) در بیروت برگزار شد و نمایندگان کشورمان موفق به کسب 2 مدال طلا، 2 نقره و 2 برنز شدند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

در رقابت‌های امروز، سیدمحمد عبداللهی در رده قدی 152- سانتی متر، با شکست نمایندگان اردن، کره‌جنوبی و قزاقستان به مدال طلا دست یافت. سیده‌فاطمه زهرا باقری در رده قدی 148- سانتی‌متر پس از برتری مقابل حریفانی از قرقیزستان، قزاقستان و لبنان دومین مدال طلای نمایندگان کشورمان را کسب کرد.

در رده قدی 144- سانتی‌متر، فاطمه حسن‌زاده پس از برتری مقابل تکواندوکارانی از لبنان و تیم پناهنگان به دیدار نهایی راه یافت، اما در فینال مغلوب حریفی از قزاقستان شد و به مدال نقره رسید. امیر عباس‌نصیری در رده قدی 160- سانتی‌متر، نمایندگان قزاقستان، هنگ‌کنگ و فلسطین را شکست داد، اما در دیدار نهایی مغلوب نماینده کره‌جنوبی شد و به مدال نقره رسید.

اسما خرمی در رده قدی 152- سانتی‌متر، با برتری مقابل تکواندوکار هنگ‌کنگی و شکست مقابل نماینده قزاقستان به مدال برنز دست یافت. در رده قدی 156- سانتی‌متر محمدحسین منتظری با یک برد مقابل نماینده هند و شکست مقابل حرفی از اردن به مدال برنز رسید.

در رده قدی 148- سانتی‌یمتر، محمدپارسا رمضانی بعد از شکست نماینده هنگ‌کنگ مقابل نماینده هند مغلوب شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.