وقت صبح

ویدئو/ مزارستان کیلیوس استانبول میزبانخاکسپاری همسر بیژن مرتضوی بود!

ویدئویی از مراسم خاکسپاری ستاره سعیدی در ترکیه را مشاهده می‌کنید.

ویدئویی از مراسم خاکسپاری ستاره سعیدی در ترکیه را مشاهده می‌کنید.

به گزارش وقت صبح ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی به دلیل داشتن تومور مغزی در ترکیه درگذشت. مزارستان کیلیوس استانبول جایی بود که برای مراسم انتخاب شد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

مزارستان کیلیوس، که خود ترک ها به آن منطقه “کومکوی”، می گیوند محله‌ای در شهرداری و ناحیه سارییر، است.

این منطقه یک استراحتگاه ساحلی شناخته شده در سواحل دریای سیاه در بخش اروپایی استان استانبول است اما این مزارستان هم شهرت زیادی در آنجا دارد.

ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی که روز گذشته به دلیل تومور مغزی در ترکیه درگذشت، پیش از این خبرنگار خبرگزاری برنا و روزنامه ایران‌نیوز بود.

خانم سعیدی در مجلس هفتم خبرنگار پارلمانی بود و گاهی نیز از سوی رسانه خود به همراه دیگر خبرنگاران به حیاط دولت می‌رفت تا سخنان وزرای دولت احمدی نژاد را پوشش دهد.

خانم سعیدی در ۳۱ شهریور ۱۳۶۲ در تهران به دنیا آمد. پدر و مادر او کارمند صداوسیما و کارگردان برنامه‌های تلویزیون بودند که هر دو در سن پایین دچار سکته شدند و درگذشتند. او در دهه هشتاد خبرنگار سیاسی بود و در رسانه‌هایی مانند ایران نیوز و خبرگزاری برنا کار می‌کرد.

بعد از درگذشت پدرش کارگردانی را تجربه کرد. بعد از همین طریق عازم امریکا شد. آنجا مدلینگ را تجربه کرد و سپس با بیژن مرتضوی آشنا شد و با وی ازدواج کرد و مدیر برنامه‌های آقای مرتضوی شد.

تصاویری از خانم سعیدی در مجلس و حیاط دولت را می‌بینید.

ویدئو/ مزارستان کیلیوس استانبول میزبانخاکسپاری همسر بیژن مرتضوی بود!