وقت صبح

ویدیو/ خط و نشان هالک ایرانی برای رقبای خیالی اش!

سجاد غریبی ورزشکار جنجالی فضای مجازی با منتشر کردن ویدیوئی خبرساز در صفحه شخصی اش آمادگی بدنی اش را به رخ دنبال کنندگان اش کشیده است.

سجاد غریبی ورزشکار جنجالی فضای مجازی با منتشر کردن ویدیوئی خبرساز در صفحه شخصی اش آمادگی بدنی اش را به رخ دنبال کنندگان اش کشیده است.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

وقت صبح- سجاد غریبی ورزشکار جنجالی ملقب به هالک ایرانی مدتی است با فعالیت‌های حاشیه ای اش بار دیگر به شبکه های اجتماعی برگشته است.

اما نکته عجیب این موضوع این است که او این بار مدعی شده برخلاف سال گذشته برای خلق یک شگفتی و اتفاقی بزرگ به میادین ورزشی آمده است.

حتی او در روزهای اخیر با انتشار یادداشتی معنادار در صفحه شخصی اش اعلام کرد که اگر با قدرت بدنی جدید امسال در مسابقات سال گذشته ظاهر میشد هرگز اتفاقات پارسال رخ نمی‌داد.

البته او‌ در این مدت روزانه با انتشار ویدئوهایی در اینستاگرام اش تغییرات ظاهری و افزایش قدرت بدنی اش را به رخ منتقدان اش کشیده است.

در همین خصوص سجاد غریبی در تازه ترین فعالیت‌اش در فضای مجازی با نمایش ویدیویی از تمرینات تازه اش نشان داده که به طور جدی در حال آماده سازی برای مسابقه ای در کشور چک است.

استایل متفاوت و عجیب هالک ایرانی جنجالی شد

به گزارش وقت صبح، به عقیده اغلب کاربران شبکه‌های اجتماعی سجاد غریبی یکی از عجیب ترین چهره های مشهور ورزشی‌ است که در این یک سال اخیر سر و صدای زیادی به پا کرده است.

او که ظاهرا به عنوان یک ورزشکار حرفه‌ای و کار بلد پا به میادین حرفه ای بوکس گذاشت پس از مدتی با اتهام فتوشاپ بودن تصاویر عضله های اش مواجه شد.

هر چند او پس از این حواشی جنجال برانگیز مدتی از شبکه های اجتماعی فاصله گرفت.

اما حالا مدتی است که هالک ایرانی بار دیگر با نمایش فعالیت‌های عجیب و غریب اش به صفحه شخصی اش برگشته تا توجه مخاطبان فضای مجازی را جلب کند.

در همین خصوص این چهره جنجالی به تازگی تصویری خاص از خودش را در اینستاگرام اش منتشر کرده که تلویحا خواسته متفاوت تر از همیشه به نظر برسد.