ورزش3

آتش‌بازی کاپیتان ایران در افتتاحیه لیگ اسپانیا

آتش‌بازی کاپیتان ایران در افتتاحیه لیگ اسپانیا

پالما در شب درخشش ستاره ایرانی خود موفق به کسب پیروزی مقابل کاتگاس سانتا کولوما شد.

به گزارش "ورزش سه"، در ادامه رقابت‌های هفته اول فصل جدید لیگا ناسیونال فوتسال اسپانیا، تیم پالما که حسین طیبی را در جمع پنج بازیکن ابتدایی خود داشت و مسلم اولادقباد و سالار آقاپور را در لیست و آماده ورود به بازی داشت، از ساعت ۲۲:۱۵ جمعه شب (به وقت ایران) مقابل تیم کاتگاس سانتا کولوما قرار گرفت.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

تیم فوتسال پالما که در فصل گذشته نتوانست به قهرمانی در لیگا ناسیونال اسپانیا برسد و از سوی دیگر در لیگ قهرمانان اروپا نتیجه تاریخی گرفت و به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد، در نخستین بازی رسمی سال جدید فوق‌العاده کار کرد و با برتری پُرگل از سد کاتگاس سانتا کولوما گذشت.

حسین طیبی که اخیرا در مستر کاپ اروپا ۴ گل مقابل براگا و اسپورتینگ لیسبون پرتغال به ثمر رسانده بود، در نخستین بازی فصل جدید لیگا ناسیونال اسپانیا نیز درخشان ظاهر شد و توانست نقش مهی در کسب سه امتیاز برای تیم پالما داشته باشد.

تیم فوتسال پالما که در دو دیدار رفت و برگشت فصل قبل نتوانسته بود کاتگاس سانتا کولوما را شکست بدهد و یک باخت و یک تساوی داشت، در هفته اول فصل جدید توانست در زمین حریف خود به پیروزی ۶ بر ۳ دست یافت که کاپیتان تیم ملی ایران ستاره تیمش در رسیدن به این برد بود.

آتش‌بازی کاپیتان ایران در افتتاحیه لیگ اسپانیا

حسین طیبی که فصل گذشته با ۱۴ گل یکی از بهترین گلزنان لیگا ناسیونال اسپانیا بود، در جریان پیروزی پالما مقابل کاتگاس سانتا کولوما در دقایق ۳۲ و ۳۸ گلزنی کرد تا نقش مهمی در این برد داشته باشد.

سالار آقاپور که اخیرا با پالما قرارداد بسته، نخستین بازی خود در لیگا اسپانیا را مقابل کاتگاس سانتا کولوما انجام داد و مسلم اولادقباد هم پس از دوران مصدومیت شانس حضور در زمین به دست آورد.