ایسنا

فراخوان پروژه کسر خدمت سربازی منتشر شد

فراخوان پروژه کسر خدمت سربازی منتشر شد

ایسنا/کرمان فراخوان پروژه کسر خدمت سربازی دانشجویان کارشناسی‌ارشد و دکتری رشته‌های مهندسی کامپیوتر، هوش مصنوعی و سایر رشته‌های مرتبط با هدف ساخت نرم افزارها و وب اپلیکیشن‌ها با موضوع جنگ تحمیلی دفاع مقدس و مقاومت و امنیت در قالب طراحی وب اپلیکیشن «مدرسه مقاومت» منتشر شد.

به گزارش ایسنا، جهاددانشگاهی استان کرمان با همکاری اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با هدف ساخت نرم افزار چند بخشی آموزشی، مطالعاتی و فرهنگی مشترک با نام «مدرسه مقاومت» با اجرای طرح کسر خدمت از همه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی‌ارشد و دکتری رشته‌های مهندسی کامپیوتر، هوش مصنوعی و سایر رشته‌های مرتبط دعوت به همکاری می‌کند.

مهدی‌ بازمانده رئیس جهاددانشگاهی استان کرمان در تشریح این خبر گفت: با توجه به جایگاه کرمان به‌عنوان پایتخت مقاومت جهان اسلام و در راستای ترویج و تبیین سیره رفتاری شهید سپهبدحاج قاسم سلیمانی و همچنین با توجه به سیاست‌های آموزشی و فرهنگی جهاددانشگاهی، طراحی و تولید وب اپلیکیشن «مدرسه مقاومت» در دستور کار قرار گرفت.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

وی با بیان اینکه میراث مقاومت ظرفیت مغتنمی است تا از آن برای تحقق تمدن نوین اسلامی بهره ببریم، تصریح کرد: مقاومت بستر ظهور ممیزات تمدن اسلامی است و در تکوین، بسط و رشد تمدن نوین اسلامی سهم بسزایی دارد. از این رو تقویت علمی، تعالی معنویت و اقتصاد مقاومتی، تکیه و اعتماد بر توانمندی جوانان متعهد و متخصص از الزامات تحقق مقاومت در گام دوم انقلاب است و نقش جوانان و دانشگاهیان در این زمینه بی‌بدیل است.

رئیس جهاددانشگاهی استان کرمان ادامه داد: آشنایی نسل جوان با فرهنگ ایثار و شهادت، جلوگیری از گسست نسلی، ترویج گفتمان مقاومت، عمل به منویات رهبر معظم انقلاب در راستای جهاد تبیین و شناخت و معرفی شخصیت‌های دفاع مقدس و جبهه مقاومت به عنوان الگوهای برتر به نسل جوان از اهداف طراحی وب اپلیکیشن «مدرسه مقاومت» است.

بازمانده در پایان اظهار کرد: علاقه‌مندان از سراسر کشور برای شرکت در این طرح و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند در فضای مجازی از طریق پیام رسان ایتا به آدرس https://eitaa.com/faslenew و یا پست الکترونیک code313kr@gmail.com پیام ارسال کنند و یا با شماره ۰۹۹۲۲۸۳۰۵۴۰ و ۰۳۴۳۳۲۵۷۳۴۲ داخلی ۱۱۳ معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان کرمان تماس بگیرند.

انتهای پیام