ایسنا

حمایت از تولیدکننده باعث حضور جوانان در عرصه تولید می‌شود

حمایت از تولیدکننده باعث حضور جوانان در عرصه تولید می‌شود

ایسنا/لرستان وزیر اقتصاد و دارایی گفت: حمایت از تولیدکننده باعث حضور جوانان در عرصه تولید می‌شود.

سید احسان خاندوزی امروز چهارم شهریورماه در مراسم افتتاح طرح توسعه شرکت آرابرد خرم آباد، اظهار کرد: امید می‌رود این مجموعه سال آینده توسعه پیدا کرده و حداکثر ظرفیت و بیشترین اشتغال را داشته باشد.

وی با بیان اینکه در وسع خود تلاش می‌کنیم مشوق‌های که برای تولیدکنندگان وجود دارد برای استان لرستان و استان‌های مانند این استان که ظرفیت زیادی دارند، فراهم شود.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

وزیر اقتصاد و دارایی خاطرنشان کرد: تقدیرنامه و تشکر برای قدردانی از تولید کننده کافی نیست بلکه باید برای رضایتمندی فعالان اقتصادی تلاش کرد تا هیچ تصمیمی غیر از کار تولیدی نداشته باشند.

خاندوزی اضافه کرد: طی سال های گذشته شرایط تولیدکنندگان به این نحو نبوده و پیش از این، اینگونه القا شده که هر کاری غیر از تولید، سود بیشتر و زحمت کمتری دارد اما اکنون امید است این موازنه و معادله، با همت و تلاش بهم زده شود.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری بر ضرورت توجه به تولید تاکید دارند که باید تلاش کرد این مهم محقق شود تا در سال‌های آینده جوانان برای حضور در عرصه تولید تشویق شوند.

به گزارش ایسنا، مجتمع سنگ صادراتی آرابرد با یک‌هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری ریالی و ۵ میلیون به صورت ارزی با اشتغال‌زایی ۴۰ نفر افتتاح شد.

شرکت آرابَرد غرب در زمینی به مساحت ۴۰ هزار متر مربع در شهر خرم‌آباد به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده سنگ و مصنوعات سنگی با هدف ایجاد اشتغال و فرآوری انواع سنگ‌های ساختمانی صادراتی (ماربل، تراورتن، گرانیت و…) با ظرفیت تولید سالانه ۵۳۰ هزارمترمربع ایجاد شد.

انتهای پیام