خبرآنلاین

رویای ساپینتو بر باد رفت!

رویای ساپینتو بر باد رفت!

ورزش سه نوشت: شکست در بازی رفت از مرحله پلی آف لیگ کنفرانس، شانس ساپینتو و آپوئل را برای حضور در این مسابقات کاهش داد.

پس از کسب پنج پیروزی متوالی، سرانجام ریکاردو ساپینتو نخستین شکست خود روی نیمکت آپوئل را تجربه کرد تا رویای سرمربی پرتغالی برای رسیدن به لیگ کنفرانس کم رنگ شود، هر چند که خود او اعتقاد دارد در بازی برگشت میتوان جبران کرد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

در دور پایانی از مرحله پلی آف لیگ کنفرانس، شب گذشته آپوئل در بلژیک و برابر میزبان خود یعنی خنت، با ۲ گل شکست خورد. بازی تا دقیقه ۷۷ بدون گل دنبال می‌شد تا اینکه مالیک فوفانا در این دقیقه دروازه تیم قبرسی را باز کرد و هیون سوک هونگ کره‌ای نیز در دقیقه ۹۰+۲ نیز دومین گل خنت را به ثمر رساند.

ساپینتو در پایان بازی و درخصوص اینکه چه برنامه‌ای برای جبران این شکست در مسابقه برگشت دارد، گفت: نمی‌توانم به شما بگویم زیرا حریف از آن مطلع می‌شود. کاری که باید انجام دهیم استراحت است. من ایده‌هایی دارم اما مهم‌ترین چیز این است که ما هواداران را برای ایجاد انگیزه در اختیار داشته باشیم و به ما کمک کند تا نتیجه را تغییر دهیم.

او ادامه داد: فکر نمی‌کنم ما مستحق دریافت این گل‌ها بوده باشیم. تساوی بدون گل بهترین نتیجه خواهد بود و خود فوتبالیست‌ها احساس می‌کنند در حقشان ظلم شده است. نتیجه سنگینی است اما ما آن را تغییر خواهیم داد. من به شاگردانم می‌گویم باور داشته باشند که می‌توان جبران کرد. فقط باید ورزشگاه را پر کنید و ما این نتیجه را تلافی می‌کنیم.

لازم به ذکر است که دیدار برگشت آپوئل و خنت پنج شنبه هفته بعد و در نیکوزیا برگزار می‌شود.

۲۵۷ ۲۵۱