رکنا

پاسخ معاون سابق وزیر خارجه به ادعای بیرانوند/ عراقچی: به شنیدن تهمت‌های ناروا عادت کرده‌ام

پاسخ معاون سابق وزیر خارجه به ادعای بیرانوند/ عراقچی: به شنیدن تهمت‌های ناروا عادت کرده‌ام

رکنا: معاون پیشین وزیر امور خارجه ایران پاسخ علیرضا بیرانوند را داد و ادعای او را کذب خواند.

به گزارش رکنا، چند روز پیش بود که علیرضا بیرانوند دروازه‌بان شماره یک تیم ملی و پرسپولیس در مصاحبه‌ای وقتی درباره ترانسفر خود به باشگاه بلژیکی اشاره می‌کرد، از سرگردانی خود در تهران به دلیل عدم صدور ویزای بلژیک صحبت کرد. او در این مصاحبه گفت که تیر ماه 99 برای حل مشکل خود با عباس عراقچی معاون وقت وزیر خارجه دیدار و از او درخواست کمک کرده اما طوری صحبت کرد که حواشی‌ای در این خصوص به وجود آمد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

بیرانوند از ارتباط عراقچی با یکی از مدیران برنامه فوتبال صحبت کرد و طوری وانمود کرد که تاخیر در صدور ویزایش به همین خاطر بوده است.

در چنین شرایطی عراقچی معاون سابق وزیر خارجه در گفت و گویی با خبرآنلاین این ادعای بیرانوندرا کذب دانسته است. عراقچی درباره صحبت‌های بیرانوند گفته است:‌«در این سال‌ها به اینکه خدمت کنم و تهمت‌های ناروا بشنوم عادت کرده‌ام. آقای بیرانوند دروازه‌بان محبوب تیم ملی و تیم پرسپولیس است و ناکامی در یک دوره زمانی، یا در یک تیم خارجی، از ارزش‌های او کم نمی‌کند. به احترام تمامی هواداران فوتبال و به پاس قهرمانی‌های بیرانوند در سنگربانی تیم ملی، به این «ادعای کذب» پاسخ نمی‌دهم و قصد شکایت از ایشان را ندارم.»

عراقچی همچنین ابراز امیدواری کرده که فردوسی‌پور و بیرانوند، خودشان این خطا را اصلاح کنند و نیازی به توضیح بیشتر نباشد.