ورزش3

گام بعدی در بازار پرسروصدا خواهد بود / یورش سپاهان به تابستان داغ نقل و انتقالات

گام بعدی در بازار پرسروصدا خواهد بود / یورش سپاهان به تابستان داغ نقل و انتقالات

یورش سپاهان به تابستان داغ نقل و انتقالات

ادامه همکاری با پیام نیازمند گام بزرگ محمدرضا ساکت برای برای حفظ تیم طلایی برای رقابت‌های فصل آینده لیگ برتر فوتبال ایران خواهد بود

به گزارش ورزش سه، تیم فوتبال سپاهان تیم با هویت متمول و صاحب شکل و به اصطلاح سر و صاحب است که همواره در فصول نقل و انتقالاتی با دست بازی که مدیرانش دارند، جزو خریدارهای مهم تابستانی محسوب می‌شود.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

سپاهان در اولین گام با پیام نیازمند دروازه‌بان ملی پوشش تمدید کرده است. بازیکنی که ممکن بود به سرعت مدنظر حداقل یک باشگاه پرهوادار لیگ برتری قرار بگیرد اما مدیران این باشگاه با قرار دادن یک پاکت پول روی میز، پورتیموننزه را از دور خارج کردند و پیام را با رضایت‌نامه انتقال دائمی به اصفهان بازگردانند تا این گلر خوش قامت خوش اخلاق همچنان در جمع طلایی‌پوشان به کار خود ادامه بدهد.

اما گام‌های بعدی سپاهان در بازار نقل و انتقالات چه کسانی خواهند بود؟ در حال حاضر نام سه اسم در اطراف این باشگاه به گوش می‌رسد:کاوه رضایی ستاره سابق استقلال، رضا اسدی مهاجم فصل گذشته تراکتور و مهدی حسینی ستاره مس رفسنجان.

ظاهراً با هر سه این بازیکن‌ها و نمایندگان آنها مذاکراتی صورت گرفته و سپاهان در حال چانه زنی برای جلب نظر نظر آنها برای عقد قرارداد در روزهای پیش رو است. البته آنها با رضا شکاری نیز مذاکراتی انجام دادند اما کار آنها به دلیل مبلغ رضایتنامه ۳۰۰ هزار دلاری شکاری که باید به گل‌گهر پرداخته شود، متوقف باقی مانده است.

هر یک از این چهار بازیکن اگر فرد بعدی فوتبال خرید بعدی بازار نقل و انتقالات فوتبال ایران باشد، سر و صدای خود را خواهند داشت و امید خاص خود را برای هواداران سپاهان ایجاد خواهند کرد و این همیشه بخشی از اقتضائات طبیعی فصلی است که یک تیم مدعی در بازار میچرخد و مهره‌های مدنظر سرمربی را جذب می‌کند. آن هم در شرایطی که استقلال پرسپولیس هنوز درگیر مسئله مجموعه مدیریتی و مالکیت و نکاتی از این دست هستند.

باید ببینیم سپاهان در چه زمانی فصل نقل و انتقالات خود را به پایان خواهد رساند و چهره تیم را در جهت خواسته طرفداران که کسب حداقل یک جام و موفقیت در رقابت های آسیایی است، اجابت خواهد کرد.