ورزش3

جواب تلفن ندادم، گفتند اخراج شده/ واکنش معاون پرسپولیسی به شایعه عجیب

جواب تلفن ندادم، گفتند اخراج شده/ واکنش معاون پرسپولیسی به شایعه عجیب

واکنش معاون پرسپولیسی به شایعه عجیب

محمد محمدی در گفتگو با "ورزش سه" جدایی‌اش از پرسپولیس را تکذیب کرد.

به گزارش "ورزش سه"، خبر پایان کار محمد محمدی، معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس، در یکی از روزنامه‌های صبح امروز کشور منتشر شد و توجه زیادی را نیز از هواداران پرسپولیس به خود جلب کرد اما حالا محمدی این خبر را تکذیب کرده است.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

او در پاسخ به تماس خبرنگار ما اعلام کرد: من الان در باشگاه پرسپولیس حضور دارم و مشغول کارم هستم. از ساعت 9 هرروز به باشگاه می‌آیم و الان هم کنار منشی باشگاه حضور دارم و می‌توانید صدای او را بشنوید، کدام جدایی؟

محمدی در پاسخ به دلیل انتشار این شایعه، عنوان داشت: اخیرا کمی گرفتار بودم و نتوانستم پاسخ تلفن برخی را بدهم و آنها هم این شایعات را منتشر کردند که برای خودم هم عجیب است. اینکه کسی جواب تلفن شما را ندهد و در موردش شایعه بسازید، کار درستی است؟ البته من همیشه رابطه خوبی با هواداران و خبرنگاران داشتم و خداراشکر همین الان هم ثابت شد.

معاون درویش درباره مجمع فردا گفت: مجمع برگزار خواهد شد اما نمی‌دانم چه کسی حضور دارد یا نه. به هر حال این در کدال هم آمده که روز یکشنبه مجمع برگزار می‌شود و من چیزی بیشتر از این اطلاع ندارم.

وی در مورد شایعه اختلاف با رضا درویش گفت: این هم شایعه عجیبی است، ما همگی در حال کار هستیم و کدام اختلاف؟ همه برای موفقیت و سربلندی پرسپولیس تلاش می‌کنیم و من هم خوشحالم که در پرسپولیس حضور دارم.

او ادامه داد: من اخیرا مصاحبه نداشتم و می‌دانستم برخی افراد از همین سو استفاده خواهند کرد. به هر حال من سکوت کردم و تبعات سکوتم همین شایعات بوده که از همان اول می‌دانستم.