خبرگزاری فارس

سرلک برای ملی پوش شدن در انتظار تأییدیه فدراسیون کشتی

سرلک برای ملی پوش شدن در انتظار تأییدیه فدراسیون کشتی

مدیر تیم های ملی درباره آخرین وضعیت علیرضا سرلک برای ملی پوش شدن توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پیش از مسابقات بین المللی جام تختی بود که علیرضا سرلک کشتی‌گیر وزن ۵۷ کیلوگرم و علیرضا کریمی کشتی‌گیر وزن ۸۶ کیلوگرم مصدوم شدند و چهارمین مرحله انتخابی تیم ملی را از دست دادند. مصدومیتی بد موقع برای آن ها رقم خورد تا مسابقات مهمی را هم از دست بدهند.

پیش از آغاز مسابقات بین المللی جام تختی احسان امینی در کنفرانس خبری اعلام کرد که با توجه به حضور نداشتن علیرضا کریمی در این رقابت‌ها حسن یزدانی نفر اول است و در صورت قهرمانی مسافر مسابقات جهانی بلگراد خواهد بود. با اعلام این خبر عملا علیرضا کریمی از دور رقابت‌های انتخابی تیم ملی کنار رفت اما وضعیت علیرضا سرلک با توجه به مدارکی که به فدراسیون داده فرق می کند و او منتظر تأیید مدارک پزشکی خود از سوی فدراسیون است تا بتواند بار دیگر به اردوی تیم ملی بازگردد و ملی پوش شود.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

محسن کاوه مدیر تیم های ملی کشتی آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین وضعیت بازگشت علیرضا سرلک به اردوی تیم ملی اظهار داشت: در حال پیگیری مدارکی که علیرضا سرلک به فدراسیون داده هستیم و اگر این مدارک مورد قبول واقع شود به اردوی تیم ملی بازخواهد گشت. اما باید با نفر برتر وزن 57 کیلو مسابقات که در آن جوان و والی زاده حضور دارند رقابت کند. اولویت با جوان و والی زاده است، اما در صورت مشخص شدن وضعیت سرلک، در ادامه کادر فنی تصمیم گیری خواهد کرد. همه چیز منوط به تأیید فدراسیون است تا ببینیم در آینده چه تصمیمی گرفته می شود.

با این حساب اگر مدارک علیرضا سرلک توسط فدراسیون مورد قبول واقع شود او باید با یکی از برترین های جام تختی کشتی بگیرد تا تکلیف مسافر مسابقات جهانی بلگراد مشخص شود.

پایان پیام/