ورزش3

رسمی: ایبراهیموویچ از فوتبال خداحافظی کرد

زلاتان ابراهیموویچ اعلام کرد که از فوتبال خداحافظی کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، میلان در بازی هفته پایانی سری آ امشب در سن سیرو به مصاف هلاس ورونا رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی دست پیدا کرد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

زلاتان ایبراهیموویچ مصدوم بود و به همین دلیل در بازی حضور نداشت. با این حال، تماشاگران در سن سیرو، مدیران باشگاه و هم‌تیمی‌هایش با او خداحافظی کردند.

این بازیکن 41 ساله حتی قبل از شروع بازی اشک می‌ریخت، اما پس از بازی در آغوش پائولو مالدینی قرار گرفت و به گریه کردن ادامه داد.

او در تلاش برای مقابله با اشک‌هایش خطاب به طرفداران حاضر در سن سیرو سخنرانی کرد و به طرز شگفت انگیزی اعلام کرد که از فوتبال خداحافظی می‎‌کند.

ایبرا گفت: "خاطرات و احساسات زیادی در این ورزشگاه وجود دارد. اولین باری که رسیدم به من احساس خوشبختی دادید، بار دوم به من عشق دادید. می‌خواهم از خانواده‌ام و همه کسانی که به من نزدیک هستند به خاطر صبرشان تشکر کنم. می‌خواهم از خانواده دومم تشکر کنم. بازیکنان، مربی و کادرش به خاطر مسئولیتی که به من دادند."

رسمی: ایبراهیموویچ از فوتبال خداحافظی کرد

تا آخر عمر میلانیستا خواهم بودمی‌خواهم از مدیران به خاطر فرصتی که به من دادند تشکر کنم. آخرین اما نه کم اهمیت‌ترین، این است که می‎‌‌خواهم از صمیم قلب از شما هواداران تشکر کنم. شما با آغوش باز از من استقبال کردید و من تا پایان عمر میلانیستا خواهم بود.

وقت خداحافظی استوقت آن است که از فوتبال خداحافظی کنیم، اما نه با شما. خیلی سخت است، احساسات بسیار زیادی وجود دارد. اگر خوش شانس باشید شما را در اطراف می‌بینم. فورتزا میلان و خداحافظ."

زلاتان برای دومین دوره در ژانویه 2020 به میلان بازگشت. در مجموع، او در 163 بازی 93 گل به ثمر رسانده است که فصل گذشته به همراه روسونری قهرمانی در سری آ را به دست آورد. او در فصل 11-2010 هم قهرمانی در ایتالیا را به همراه این تیم جشن گرفته بود.