وقت صبح

آقای جوکر 17 سال است گریه نکرده است!

آقای جوکر 17 سال است گریه نکرده است!

جرد لتو خواننده و بازیگر مشهور 51 ساله آمریکایی اعتراف کرده است که آخرین بار 17 سال پیش گریه کرده است!

جرد لتو خواننده و بازیگر مشهور 51 ساله آمریکایی اعتراف کرده است که آخرین بار 17 سال پیش گریه کرده است!

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

وقت صبح– جرد لتو بازیگر نقش جوکر در مصاحبه اخیر خود درباره آلبوم جدید و احساساتش صحبت کرده است.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، آقای جوکر بیش از 17 سال است که گریه نکرده است! جرد لتو بازیگر برنده جایزه اسکار فاش کرده است که آخرین بار در فیلمبرداری «مرثیه‌ای برای یک رویا» در دهه 2000 گریه کرده است. جرد لتو در مصاحبه اخیر خود اعتراف کرده است که حدود 17 سال است که گریه نکرده است.

این اقای بازیگر و خواننده معتقد است تمام اشک های خود را در حین ساخت این درام ریخته است. «مرثیه‌ای برای یک رویا» فیلمی درباره اعتیاد به مواد مخدر است.

ستاره محبوب هالیوود روز چهارشنبه به عنوان یکی از مجریان برنامه «Jo whiley Show» ظاهر شد.

او پیش از انتشار ششمین آلبوم استودیویی گروهش به نام 30Seconds to Mars در این برنامه حضور پیدا کرده است.

این البوم با نام It’s the End of» «the World But It’s a Beautiful Day در سپتامبر منتشر خواهد شد.

هنگام صحبت در مورد واکنش‌های احساسی افرادی که موسیقی جدید را شنیده بودند، از لتو پرسیده شد که آیا آهنگ‌هایی در آلبوم جدید او وجود دارد که اشک او را برانگیزد. او گفت:

«حدود 17 سال است که گریه نکرده‌ام، آخرین بار به این دلیل بود که انگشت پام را بریده بودم.»

او در پاسخ به این سوال که دلیلش چیست، پاسخ داد: «من دقیقا مثل یک مارمولک هستم، فکر نمی‌کنم مجاری اشکی من درست کار کند. شاید من همه اشک هایم را در هنگام فیلمبرداری «Requiem for a Dream» ریختم؟ در طول ساخت آن فیلم خیلی گریه کردم.»

خاطرات آقای بازیگر از فیلم مرثیه‌ای برای یک رویا!

لتو در سال 2000 در فیلم «Requiem for a Dream» به کارگردانی دارن آرنوفسکی در کنار الن برستین و جنیفر کانلی نقش آفرینی کرد.

او ادامه داد: «فیلمبرداری این فیلم واقعا عحیب بود. یادم می‌آید صحنه‌ای داشتم و قرار بود در آن خیلی احساساتی باشم. دقیقا در همان لحظه به من خبر دادند به یکی از بهترین دوستانم شلیک شده است.

به شدت ناراحت بودم. اما فهمیدم که چه بازیگر بدی هستم. این خبر هیچ تاثیری در این صحنه نداشت. فکر کنم فقط از کارگردان درخواست کردم تا آن صحنه را دوباره فیلمبرداری کنیم.»

این بازیگر همچنین ادامه داد: «بخشی از صحنه اصلی در فیلم وجود دارد. وقتی که با تلفن صحبت می‌کنم. بنابراین به نوعی، دوست من از طریق آن صحنه برای همیشه زنده است.»

لتو در چندین فیلم پرفروش از جمله سری فیلم های مشهور ابرقهرمانی دی سی و مارول نقش آفرینی کرده است. به گزارش وقت صبح او برنده اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای ایفای نقش در فیلم Dallas Buyers Club در سال 2013 شده است.

جرد لتو درباره آلبوم جدیدش گفت: «آهنگ‌های شاد زیادی دارد. البته، جنبه‌های تاریک‌تری نیز وجود دارد که ما مانند همیشه به بررسی آنها می‌پردازیم. مثل همیشه ما تلاش کردیم تا جنبه های مختلفی را در این آلبوم قرار بدهیم. من برای شنیدن آن بسیار هیجان‌زده هستم.

ما احساس می‌کردیم یک گروه کاملاً جدید هستیم. پرانرژی به این صنعت بازگشته ایم.»