ورزش3

حمله روزنامه هواداری سپاهان به ساپینتو!

حمله روزنامه هواداری سپاهان به ساپینتو!

روزنامه اینترنتی صدای سپاهان در مطلبی به انتقاد از ریکاردو ساپینتو بابت گلایه اش از ژوزه مورایس بابت جذب سیاوش یزدانی پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، غیرمنتظره ترین اتفاق نشست خبری ریکاردو ساپینتو پیش از بازی با نساجی، انتقاد ناگهانی او از ژوزه مورایس، سرمربی پرتغالی سپاهان بود. جایی که سرمربی استقلال بابت جذب سیاوش یزدانی به عنوان مدافع خاطی تیمش در بازی با سپاهان توسط تیم رقیب، از هموطنش گلایه کرد و از او بابت صحبت نکردن در این باره پیش از قطعی شدن انتقال، انتقاد کرد.

حالا روزنامه صدای سپاهان که سردبیری آن بر عهده مرتضی رمضانی، مدیر اسبق روابط عمومی و مجری تلویزیون اینترنتی باشگاه سپاهان است، در مطلبی با تیتری عجیب، از ریکاردو ساپینتو بابت این اظهار نظر انتقاد کرده و با عبارت "ماذا فاذا" به استقبال این سرمربی رفته است.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.
حمله روزنامه هواداری سپاهان به ساپینتو!

انتقاد اصلی این روزنامه از ساپینتو به این موضوع برمی گردد که چرا او به عنوان یک مربی توقع دارد بازیکنی که از تیمش اخراج کرده توسط هیچ مربی دیگری جذب نشود. این موضوع در شرایطی است که سرمربی استقلال انتقادش از مورایس بیشتر یک توقع و انتظار به عنوان هموطن بوده است.

حالا باید دید این انتقاد از سوی روزنامه صدای سپاهان واکنش هایی از فضای هواداری استقلال در پی خواهد داشت یا موضوع در همین جا ختم خواهد شد.